BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa rekoh davno da sumnjam da neko izdvaja 150eura za pola i da se njima ne isplati dolaziti ovdje sa takvim cijenama. Ovo je Bosna jarane nije Dubai
Ima logike, ali ima i para u Bosni više nego što misliš da ima. Uostalom, moze se dobiti pola sata i za 100 eura (koje se oduži na 40ak minuta ako mozes dugo izdržati, i ako joj se sviđa kako jebeš).

Ima li kakva naša? Ovu sa Stupa sam išao, i ne sviđa mi se što puši sa kondomom. Inače, fakat dobro izgleda djevojka što jes jes.Jedino ako šta nije promijenila u međuvremenu povodom blowjoba.

Ono, ja dođem tip-top sređen, okupan, mirišljav, dobro izgledam... I sad ona meni neće da puši bez jer joj dolaze usmrđeli i zarasli likovi. Jbg.
 
Bok ljudi,

počeo sam poslovno dolazit u Sarajevo. Sljedeći tjedan sam dole od ponedjeljka do petka, pa bi si usput priuštio malo zabave :)

Vidim da na EGE postoji nekakva ponuda, ali to su mahom strankinje. Ja bi neku našu curu.

Imate li preporuku, cure ili stranice na kojoj je najbolje da potražim?

Može i inbox.

Hvala unaprijed!
 
Ljudi, slaba je ponuda u okolini Doboja Tuzle, ja bio dole prošle sedmice na godišnjem za praznike, kontaktirao par brojeva ali nikakvog odgovora....
 
Ima logike, ali ima i para u Bosni više nego što misliš da ima. Uostalom, moze se dobiti pola sata i za 100 eura (koje se oduži na 40ak minuta ako mozes dugo izdržati, i ako joj se sviđa kako jebeš).

Ima li kakva naša? Ovu sa Stupa sam išao, i ne sviđa mi se što puši sa kondomom. Inače, fakat dobro izgleda djevojka što jes jes.Jedino ako šta nije promijenila u međuvremenu povodom blowjoba.

Ono, ja dođem tip-top sređen, okupan, mirišljav, dobro izgledam... I sad ona meni neće da puši bez jer joj dolaze usmrđeli i zarasli likovi. Jbg.
Gdje radi ta mala sa stupa Jel uredna Jel u tibri ili je neka druga lokacija? Jel sama ili ima nekog cuvara
 
Bok ljudi,

počeo sam poslovno dolazit u Sarajevo. Sljedeći tjedan sam dole od ponedjeljka do petka, pa bi si usput priuštio malo zabave :)

Vidim da na EGE postoji nekakva ponuda, ali to su mahom strankinje. Ja bi neku našu curu.

Imate li preporuku, cure ili stranice na kojoj je najbolje da potražim?

Može i inbox.

Hvala unaprijed!
Call me 066-141-783 🖤
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh