BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

bolje jebi kobilu neg njj, kurcu ne valja, debela, ima preko 45 g
a tako je druze, ja sam bio kod nje isto i znaci smrdi joj iz usta, jos je debela krmaca, ne zna ga pusit nikako, gleda samo da uzme pare i da te otjera sto prije, a picka joj rasirena nemas nikakav osjecaj kad je guzis haha, iskreno ne vrijedi vise od 50KM ona i to za sat vremena da je guzis
 
a tako je druze, ja sam bio kod nje isto i znaci smrdi joj iz usta, jos je debela krmaca, ne zna ga pusit nikako, gleda samo da uzme pare i da te otjera sto prije, a picka joj rasirena nemas nikakav osjecaj kad je guzis haha, iskreno ne vrijedi vise od 50KM ona i to za sat vremena da je guzis
Ma boli mene sto ti nemas za ovakvu picku 200km iskreno,sijem a ti pisi sta hoces i koliko hoces
 
Hvala brt na savjetu
Nebi je sad da je dzaba
To se uvijek provjeri pa se onda da sud, ubilo nas je mišljenje po sistemu rekla kazala svo zlo danas se krije u predrasudama. Nije da bih ja išao ali za one koje bi htjeli prvo neka provjere pa onda daju mišljenje, to je ipak samo njegov doživljaj i recenzija.
 
Evo ekipa da još jednom potvrdim recenziju sa jednom djevojkom iz Sarajeva, na Stupu se nalazi inače, 20 godina djevojka ima, veoma zgodna, lijepa, čini mi se da je par vas bilo kod nje i pisalo recenzije, 75€ je pola sata, za mene svaka marka vrijedi uložit za nju, obzirom da nema djevojke danas ispod 150KM ma kakva god ona bila
061025584 je njen broj pa ko je zainteresovan nek joj se javi i dogovori susret
Zaista je djevojka top, nema požurivanja, odradi posao kvalitetno sve pohvale, nije statična nego se fakat potrudi...
 
Svugde u svetu na forumu napisu koja je dobra za sex ovde se svadjaju na forumu 2000 stranica od toga 1999 prepirke tacno se vidi da ste svi divljaci ni jedna vam nikad picke nece dat cak ni kurva vam nece dat picke za pare
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh