BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nek malo procesljaju javne institucije. Znam nekoliko jebacica koje su prko kreveta dobile poslove i funkcije.
Ove nase su puno postenije pojebu se za 50 eura ili 100. I ne prave nikakvu stetu drzavi.

Ove budzetske kurve se pojebu za neko radno mjesto i dobiju funkciju i posao koji ne znaju obavljati i tako nastete citavoj drzavi.

Isto tako studentice koje se pojebu sa profesirima pa dobiju ocijenu i diplomu a nemaju znanje pa onda takve nanose stetu citavom drustvu.

Ove sto se pojebu za lovu nikakvu stetu nikom nisu ucinile
i to nas ne treba zanimat, svak svoje..
 
Crystal po meni ti ovdje nisi nimalo normalna majke mi, tebi ako je užitak po forumu visiti i ulaziti u rasprave sa ovakvim tipovima svaka čast, uživaj u životu kad ti se može mani se ovog ne znam ni što si ikako pravila nalog kad bi i bez ovog imala klijente, forum nema nikakvog smisla bukvalno, ovdje nema ukupno 20 recenzija, da se da neki dobar kontakt djevojke za koju se ne zna kao što sam ja uradio neki dan za djevojku iz Sarajeva, i za kraj ako želite da oglupite udjite na ovaj forum da čitate, ugodna večer svima
o jesi glup bgte.. nema ona bas toliki supak da citav stanes u njega
 
Forumasi da vas brzo obavjestim i nestanem. Dobio sam informaciju da ovaj forum i topic vezano za BiH uveliko cesljaju domace agencije, MUPovi oba entiteta, a narucito Sipa. Bez medija se sve odvija, kao da se ne dize prasina, a palo je do sada kao bruku ljudi, kako klijenata tako i "ponudjacica". Iz prve je ruke info, pa kako god ko hoce neka shvati. Moglo bi se nadrljati dobro. Poz.
Pa dobro i sta ce tipa meni kad me uhvate ? Kazna 500km jbt i nista opet sve isto.. ne cesljaju i ne diraju male radnje ne lupaj gluposti. Cesljaju makroe jer imaju mnogo cura koje za njih rade. Oni zatvor a one novcanu kaznu i to je to.. u svakom slucaju pička ne najebe 😂
 
Sarajevo utorak, srijeda, cetvrtak i petak radim.

Utorak (danas ) od 13h do 17h!

066-141-783


Mostar subota i nedelja cijeli dan.

#crnka🖤
 
Pa dobro i sta ce tipa meni kad me uhvate ? Kazna 500km jbt i nista opet sve isto.. ne cesljaju i ne diraju male radnje ne lupaj gluposti. Cesljaju makroe jer imaju mnogo cura koje za njih rade. Oni zatvor a one novcanu kaznu i to je to.. u svakom slucaju pička ne najebe 😂
Tooo toooo
Samo bahato, na najjače....

Samo još da kreneš u teretanu pa na traku za trčanje, malo kardio ovo, ono, da se ne umaraš nakon 5 minuta pušenja.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh