BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Moze li neko detaljnije opisat damu sto radi masazu u Celincu ili Banja Luci kako su neki pisali. Starija/ mladja? Sansa za nesto vise od masaze? Kontakt broj, bio bi zahvalan. Hvala
 
Jel iko ima da je voljan da podijeli broj ili da kaže gdje se oglašava crnka iz Tesnja?
Jer samo ima ona plava i to mi je poznato
Hvala
 
Radi u Šamcu, 200 km je sat, sve je prosjek, oral bez gumice, sex sa gumicom ima zanimljivu tetovažu iznad pidžana
Pa isplatili se otići? Meni je rekla da je u Modrici. I onda joj ja posao da bi došao i ona kaže može. I kada sam došao na u Modricu onda mi salje adresu za Doboj. Tako da sam tada izvisio nisam otišao. Zato me sada zanima gdje ae nalazi i dali je aktivna
 
Pa isplatili se otići? Meni je rekla da je u Modrici. I onda joj ja posao da bi došao i ona kaže može. I kada sam došao na u Modricu onda mi salje adresu za Doboj. Tako da sam tada izvisio nisam otišao. Zato me sada zanima gdje ae nalazi i dali je aktivna
Znam da je i radila u Modriči al ja sam bio ovamo. Vidi ja sam otišao jer mi bilo usput, da bi ponovo otišao iskreno ne.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh