BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ovo je moje mišljenje, i ja sam provjerio. E sad mozda je ta usluga koju ona nudi za 300 KM ok. Za mene je previše. 200 KM aj mozda i realna cijena kod nje za sat. Pozitivno je u tome što ona upšte ne požuruje. 300 KM ne vrijedi.
Najlakse je napisati...ne vredi...a zasto ne vredi...po kojim paramertima ocenjujes...sex usluge...prostor...higena...obavezan kondom...poredis li sa drugim...damama...recimo...damom 250 eura plus hotel...ili damom na prijedorskoj petlji...verovatno da cijena i odabira klijante...pravi selekciju...svaka roba ima svog musteriju..i u svakom potezu...postoje i interesi...a donositi sud vredi ne vredi....je jadno i bezobrazno...ovo je ,,,sport uzmi ili ostavi,,,nekad kada
 
Muškarac 40 god, uredan, ugodan, šarmantan, diskretan, nepušač, sportski tip, traži žensku osobu do 50 godina za ugodno diskretno druženje uz naknadu, plaćam odma...kontakt u pp....lijep pozdrav
 
Muškarac 40 god, uredan, ugodan, šarmantan, diskretan, nepušač, sportski tip, traži žensku osobu do 50 godina za ugodno diskretno druženje uz naknadu, plaćam odma...kontakt u pp....lijep pozdrav
Što si ti to 2 godine ostario u manje od 7 dana?! 😮 Još prošle srijede si bio 38 😂 Bit će relativnost vremena na djelu da je...😁
 
Najlakse je napisati...ne vredi...a zasto ne vredi...po kojim paramertima ocenjujes...sex usluge...prostor...higena...obavezan kondom...poredis li sa drugim...damama...recimo...damom 250 eura plus hotel...ili damom na prijedorskoj petlji...verovatno da cijena i odabira klijante...pravi selekciju...svaka roba ima svog musteriju..i u svakom potezu...postoje i interesi...a donositi sud vredi ne vredi....je jadno i bezobrazno...ovo je ,,,sport uzmi ili ostavi,,,nekad kada
Sud je donio odluku da ne vrijedi!
Ipak to je obična krpa ofucana.
Najlakse je napisati...ne vredi...a zasto ne vredi...po kojim paramertima ocenjujes...sex usluge...prostor...higena...obavezan kondom...poredis li sa drugim...damama...recimo...damom 250 eura plus hotel...ili damom na prijedorskoj petlji...verovatno da cijena i odabira klijante...pravi selekciju...svaka roba ima svog musteriju..i u svakom potezu...postoje i interesi...a donositi sud vredi ne vredi....je jadno i bezobrazno...ovo je ,,,sport uzmi ili ostavi,,,nekad kada
Čova šta se ti tolko napalio samo snježa pa snježa. Ako ti je lakše, eto riba je boli glava idemo svi kod nje.
Kad odemo vidimo da to ne vrijedi tih para, riba je oronula, postala krpa ofucana.
Cryistal je bila 200 km jebačina.
Trenutno u bl Bruna 180 km jebačina.
 
Sud je donio odluku da ne vrijedi!
Ipak to je obična krpa ofucana.
Čova šta se ti tolko napalio samo snježa pa snježa. Ako ti je lakše, eto riba je boli glava idemo svi kod nje.
Kad odemo vidimo da to ne vrijedi tih para, riba je oronula, postala krpa ofucana.
Cryistal je bila 200 km jebačina.
Trenutno u bl Bruna 180 km jebačina.
Ali..ljudi...pa ovakav komentar vise govori o vama..i..vasim interesima nego o snjezi...nisam ja navalio nego je takva vrsta komentara sa uvredama..i sprdnjom jadna i bijedna..mizerna i ne lici na muske komentare...al dobrotiliki ste koliki ste vi nemozete dalje sve i kada bi imali prilike...
 
Sud je donio odluku da ne vrijedi!
Ipak to je obična krpa ofucana.
Čova šta se ti tolko napalio samo snježa pa snježa. Ako ti je lakše, eto riba je boli glava idemo svi kod nje.
Kad odemo vidimo da to ne vrijedi tih para, riba je oronula, postala krpa ofucana.
Cryistal je bila 200 km jebačina.
Trenutno u bl Bruna 180 km jebačina.
Bruna je top
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh