BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

imali neko broj od neke Romkinje za

Meni nisu jasne ove lokalne kurave, dizu cijene kao da su latine. A zapravo olinjale smrdulje, grlo im propaljeno od cigara, curan im ovisio ko tetki salo pod rukama kad ih trese na svadbi.

Ja sam nazalost bio znatizeljan i probao sam par:
- Ella, skeleton sa minecrafta. Ravna, ne znas s koje strane da je potapses po ledjima. Kao nudi neku masazu cune. Prijatelju ja drkam preko 20 godina, ne mozes ga napepati bolje od mene jos + onako kako ja volim. Okrenuo se i otisao
- Kosevsko. Nije nas bog dao sve da budemo lijepi, ali druze ona se ni ne brije. Okupa se nakon sto je oblije 17 slojeva znoja. Dlakava neuredna fuj fuj. Uzo pare sa stola, okrenuo se i otisao.
- Azra, Dzemala Bijedica. Tvrdi kako joj dolaze doktori, glumci itd. Znaci to je tolika gaborcina, da bi ja njoj naplatio sex. Trzno joj pare iz ruke, okrenuo se i u lift.
- Crnka okej, ali ne vrijedi vise od 70 maraka sat. Isprazniti jaja ono bas ako ti zagusti. Nisam nikad.

Znaci, braco, ja sam frajer za sve ove prethodno navedene gabore, a i svi vi sa foruma ste takodjer.

Ja ne znam sta je njima u glavi, ali dok je debila koji ce cashirati, stajat ce im cijena.
Buraz o tome ja pričam cijelo vrijeme, svi sa COL-a ne vrijede više od 70KM, drkajte kući ljudi i sačuvajte pare u džep, kunem vam se bolje će te se osjećati nego kad date 150€ i izjebete neku gaborku samo zato što vam se kurac napunio, ja kad sam čuo od te Azre samo glas na telefonu spustio sam slušalicu nije mi padalo na pamet dalje dogovarati nešto, a postavila slike na profilu pička i po kontaš, bruka i sramota na šta pare se daju
 
Do kada si u Bl
Napisala je ovdje do kad je. 🙂

 
Je li bio neko kod ove dve Ruskinje sto su u Banja Luci? Do prije dva dana bile su u Sarajevu, valjda je neko isao da guziii.
 
Napisala je ovdje do kad je. 🙂

Pa ko ce to u ovom metežu naći, ljudi više pišu gluposti nego nešto korisno. Kad smo već kod tog prijatelj traži da kupi plugove za traktor pa ako neko ima da proda 😂😂
 
Pa ko ce to u ovom metežu naći, ljudi više pišu gluposti nego nešto korisno. Kad smo već kod tog prijatelj traži da kupi plugove za traktor pa ako neko ima da proda 😂😂
Zato sam i napravio temu za Crystal, da bude preglednije i da je sve na jednom mjestu. A problem na ovom forumu je što se ne brišu glupi komentari. U ovoj temi bi od ovih 1700 stranica trebalo izbrisati jedno 1650, onda bi imalo smisla.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh