BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

opet napadaju djevojke i to izgleda isti momci i u sarajevu i u banja luci, desilo se nekoliko puta u zadnjih 7 dana , 2 momka rade dodju s elektrosokerom cak i klijente opljackaju, a sve do jednom dok ne nalete na mene il na neku drugu budalu al polako naci ce se , jebeni idioti
 
Da li se iko sjeca, trazim odavno kontakt jedne djevojke koja je radila u banjaluci bila na starcevici pa kasnije presla u Mostar. imala je dijete, opustena prica sa njom, nista ne taji. nije narocito lijepa ali si mogao sa njom bukvalno SVE, bez kondoma, nije zarazna, lize supak jos sama trazi, pricala iz privatnog zivota kako je neki inspektor jebavao po zatvoru vodo je na teren i jebavao. neko kratko je imala ime stvarno cak i dala fejsbuk, nije fizicki nesto ali energija i sta sve daje, bila povoljna. ja kod nje ostao pola sata duze ona nista kao sve okej ssamo nek sam uzivao
 
Da li se iko sjeca, trazim odavno kontakt jedne djevojke koja je radila u banjaluci bila na starcevici pa kasnije presla u Mostar. imala je dijete, opustena prica sa njom, nista ne taji. nije narocito lijepa ali si mogao sa njom bukvalno SVE, bez kondoma, nije zarazna, lize supak jos sama trazi, pricala iz privatnog zivota kako je neki inspektor jebavao po zatvoru vodo je na teren i jebavao. neko kratko je imala ime stvarno cak i dala fejsbuk, nije fizicki nesto ali energija i sta sve daje, bila povoljna. ja kod nje ostao pola sata duze ona nista kao sve okej ssamo nek sam uzivao
Riči da nije?
 
Alina i dalje smatram najbolja funjara koja je krocila u BiH.Ono sto mu ona zna i sto ga voli , nije Stojan Milicu toliko volio.
Moze sve , na plafonu , ti visis , ona visi , ti letis ona se zabacuje , mozes joj i onu jaranicu Jenny iskarati usput , mozes obe.Ako naletis na jos neko zivo bice u blizini i to mozes jebati.Samo ga meči.Nisam poodavno bio , vrijeme je na cjedzenje testisa.
odakle je ona, imas kontakt ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh