BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Razumijem lokalke,al`sta prostitutku iz Brazila dovede u jednu najsiromasnijih zemalja u Evropi?!
Pa imaju “agencije” i oni im srede smjestaj i slicno i uzimaju im procenat. Jedina ona Aline nije s nekim svodnicima, svaka koja pise 300 outcall 50 daje njima.. i kad im se javis ne pricas sa tim djevojkama nego stim svodnicima koji se pretvaraju da su ta djevojka dok ugovore… to mi je pricala sve on Saffira i ona Maya i ostale kad sam sa njima bio… poslije mi daju svoje privatne brojeve da se njima direktno javim za 50e jeftinije naplate
 
  • Like
reagiranja: FGR
Alina i dalje smatram najbolja funjara koja je krocila u BiH.Ono sto mu ona zna i sto ga voli , nije Stojan Milicu toliko volio.
Moze sve , na plafonu , ti visis , ona visi , ti letis ona se zabacuje , mozes joj i onu jaranicu Jenny iskarati usput , mozes obe.Ako naletis na jos neko zivo bice u blizini i to mozes jebati.Samo ga meči.Nisam poodavno bio , vrijeme je na cjedzenje testisa.
 
Alina i dalje smatram najbolja funjara koja je krocila u BiH.Ono sto mu ona zna i sto ga voli , nije Stojan Milicu toliko volio.
Moze sve , na plafonu , ti visis , ona visi , ti letis ona se zabacuje , mozes joj i onu jaranicu Jenny iskarati usput , mozes obe.Ako naletis na jos neko zivo bice u blizini i to mozes jebati.Samo ga meči.Nisam poodavno bio , vrijeme je na cjedzenje testisa.
Odakle je ona, neki kontakt
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh