BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Dobro Vas je više , čitajući vaše prepirke izgubio sam želju za seksom ustvari i zaboravio što sam došao ovdje,Televisa presenta ffs.. Dajte šta konkretno,pišite iskustva nek se one pravdaju mi smo ti koji plaćamo
jebi se draga, tvoj je izbor da ne zelis da dodjes, ne trebas mi i nije me ni briga 😌
 
Ajde mars u kurac dosadna, da ista valjas bilo bi ti klijenata, ne bi srala ovdje po forumu, a sjecam se da je jao jednom neko pisao za nju da je losa… bas cu sada probati naci.
Draga, ti si sigurno jedan od onih koji traze popuste kad nemaju para, zato si tako ogorcen Nije mi stalo da se prema meni ponašam prema nekome kao što si ti i još bolje o smeću. Bye 😌😘
 
Necu prenosim svoje iskustvo ljudima koji te ne poznaju !!! Ljudi koji zele dobar seks i koji placaju krvavo 100,200 eura da ne dobiju ni jedan dobar feedback nasla si ovde da komentarises nesto .

Ja imam mali kurac ali mi nije potrebna vijagra . Ja sam imao seks sa dosta eksorta nikad mi nije trebao drugo je sto ti zelis koijente sa vecim potrazi negdje drugo .


Da me vrijedas konstantno e pa nece moci . Ja te placam jos da me vrijedas
Kolega,ne vrijedja Te ona nego njen Povjerenik"mudonja"dame ne vrijeđaju pogotovo one koje se bave ovim poslom
 
Ajde mars u kurac dosadna, da ista valjas bilo bi ti klijenata, ne bi srala ovdje po forumu, a sjecam se da je jao jednom neko pisao za nju da je losa… bas cu sada probati naci.
Bio jednom sa njom i nebi vise. Akcija kao da je na normu, legla taman počo jebavati a ona samo govori dogy, dogy. Okrenem je kad je zauknula smučilo mi se. Toliko od mene
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh