BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Obicna debilka, glumi da je svetica a u stvari dronfulja zesca, bitna joj samo lova i lova ali ne kao ostale kurvetine vec ona hoce jebaca sa golemom lovom a ne golemim kurcem, hoce nekog matorog "trosača vijagre" sa debelom lovom koji ce da placa njeno zivotno izdrkavanje a da pri tom ne moze da mu se digne...
Dronfulja 😉
Drugo dronfulja izgleda dosta starije uzivo, silikoni neprepocijalni skroz njenom tijelu, ufurana kao da je povukla Boga za onu stvar a glupa ko točak ma kakav točak vec kao tri točka.
Pisao sam vec, pokusavala da se probije i po Srbiji i po CG ali nije uspjela da unovci onaj pokusaj sa "slikama".
Danas se to moderno zovu starlete a u stvari dronfulja ostaje dronfulja 👍
Lupas druze, riba je dobra. Sad akonne mozes dobaciti do nje, ne moras je ni blatiti. Mozda ne mogu nija, ali ne lupam o njoj
 
Ćao drugari, specijalno sam se registrovala da ostavim komentar. 😅
99% dogovaram sms porukama jer ne stizem drugacije.
NIKAD NIKOME NISAM TRAŽILA X-BON.
Ja Sam Maja, dodjem povremeno u Banjaluku I uglavnom budem sa Lenkom u smestaju.
Ali razumem ove Koji izmisljaju da trazim xbon, mora da je neka moja koleginica koja me mnogo voli 😅
Evo vam I dokaz samo tri slike mrzi me da secem I objavljujem dokaze kao debil 😅
 

Prilozi

  • Screenshot_20231112-234544_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231112-234544_WhatsApp.jpg
    236,7 KB · Pregleda: 437
  • Screenshot_20231112-234551_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231112-234551_WhatsApp.jpg
    206,8 KB · Pregleda: 423
  • Screenshot_20231112-234556_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231112-234556_WhatsApp.jpg
    294,4 KB · Pregleda: 424
Ćao drugari, specijalno sam se registrovala da ostavim komentar. 😅
99% dogovaram sms porukama jer ne stizem drugacije.
NIKAD NIKOME NISAM TRAŽILA X-BON.
Ja Sam Maja, dodjem povremeno u Banjaluku I uglavnom budem sa Lenkom u smestaju.
Ali razumem ove Koji izmisljaju da trazim xbon, mora da je neka moja koleginica koja me mnogo voli 😅
Evo vam I dokaz samo tri slike mrzi me da secem I objavljujem dokaze kao debil 😅
Aj do Mostara da vidis malo grad
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh