BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

E ma iskoči na Banjaluka CoL, sad piše Albanija, ko će znat šta je
Išao ja, makro me dočekao na vratima, tražio odmah pare i ostavio me da čekam pred vratima 15 minuta dok neki lik nije završio posla unutra. Sasro sam živ, posto sam dao pare morao sam sačekat da vidim šta će bit. Loše se jebe , makro u dnevnoj sjedi i čeka da mi izadjemo iz sobe. Nikad više u životu kod brazilki kročit neću.
Išao sam i kod Ene prije neki dan loše izgleda skroz , tražio slike a poslala mi tudje. Em loše izgleda em se loše jebe.
Vidim da Ines ima par pohvala idem kod nje sad da vidim, ostavio sam ju zadnju jer mi malo skupa ali kaže mi prijatelj da vrijedi svakog eura tako da odoh
 
U BL je bila Maya. Ja sa njom ili pimpom dogovorio termin u 17h prije par dana, kada sam zatražio adresu gdje da dođem - nema odgovora! Opet slao poruku da potvrdim sastanak poruka, pročitano al nema odgovora. Sumnjivo skroz...
Isto. Prevara. Tražila x bon ma rek’o ajde mala u 3 pm. Naplacao sam se ja bonova pun mi više kurac kad mi kaže x boj plati. Odmah znaš da je prevara
 
Išao ja, makro me dočekao na vratima, tražio odmah pare i ostavio me da čekam pred vratima 15 minuta dok neki lik nije završio posla unutra. Sasro sam živ, posto sam dao pare morao sam sačekat da vidim šta će bit. Loše se jebe , makro u dnevnoj sjedi i čeka da mi izadjemo iz sobe. Nikad više u životu kod brazilki kročit neću.
Išao sam i kod Ene prije neki dan loše izgleda skroz , tražio slike a poslala mi tudje. Em loše izgleda em se loše jebe.
Vidim da Ines ima par pohvala idem kod nje sad da vidim, ostavio sam ju zadnju jer mi malo skupa ali kaže mi prijatelj da vrijedi svakog eura
Išao ja, makro me dočekao na vratima, tražio odmah pare i ostavio me da čekam pred vratima 15 minuta dok neki lik nije završio posla unutra. Sasro sam živ, posto sam dao pare morao sam sačekat da vidim šta će bit. Loše se jebe , makro u dnevnoj sjedi i čeka da mi izadjemo iz sobe. Nikad više u životu kod brazilki kročit neću.
Išao sam i kod Ene prije neki dan loše izgleda skroz , tražio slike a poslala mi tudje. Em loše izgleda em se loše jebe.
Vidim da Ines ima par pohvala idem kod nje sad da vidim, ostavio sam ju zadnju jer mi malo skupa ali kaže mi prijatelj da vrijedi svakog eura tako da odoh
Ja vam svima ko covjek lijepo ispisao svoje iskustvo i rekao da ima makroa i da bude tu u stanu u sobi je bio kad sam ja bio, i vi na to sve opet idete ko mutavi. Koji vam kurac sluyi forum kad ga ne citate i kad ne pazite. Eto otidji opet i s nekim ce na kraju bit sranje ali dzaba pricat. Ljudi kakve brazilke kakva picka materina dal ste normalni… lijepo sam napisao kod koga je bilo okej i gdje trebate ici
 
Jel bio neko kod ove Sonje na masazi ima oglas na olx iz Lukavice? Jel samo masaza sa happy end ili se moze doplatiti za nesto vise? Ima li neko vise informacija?
Generalno isplati li se otici?
 
Jel bio neko kod ove Sonje na masazi ima oglas na olx iz Lukavice? Jel samo masaza sa happy end ili se moze doplatiti za nesto vise? Ima li neko vise informacija?
Generalno isplati li se otici?
Generalno se isplati, ali pročitati par stranica unazad. Pojedinci su se potrudili ostaviti recenzije koje niko ne čita...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh