BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, moze li neki poslati par brojeva koji se NE OVLASAVAJU stalno mi stizu poruke brojeva koje svako ima
Ja cu prihvatiti i udate , razvedene svejedno
I imam jako dobru ponudu
Imam crnkinju koja se daje za 50€ sat, incognito je ovdje poslom dosla i dodatno zaradjuje
Imam dvije kineskinje i par nasih
Saljem zauzvrat, ponavljam prvi ne saljem jer ste cecina bas isti, ne treba vam broj ovo ono a ne saljete
I uvijek se javite s porukom eee brate daj
Posaljes mi broj i dobijes od mene sta zelis

SAMO SARAJEVO
Picka ti materina koga ti zamajavas,ja sam ti slao nisi mi poslao
 
Pozdrav, moze li neki poslati par brojeva koji se NE OVLASAVAJU stalno mi stizu poruke brojeva koje svako ima
Ja cu prihvatiti i udate , razvedene svejedno
I imam jako dobru ponudu
Imam crnkinju koja se daje za 50€ sat, incognito je ovdje poslom dosla i dodatno zaradjuje
Imam dvije kineskinje i par nasih
Saljem zauzvrat, ponavljam prvi ne saljem jer ste cecina bas isti, ne treba vam broj ovo ono a ne saljete
I uvijek se javite s porukom eee brate daj
Posaljes mi broj i dobijes od mene sta zelis

SAMO SARAJEVO
bolje cuvaj za sebe te sto imas :) ne budi retard
 
bolje cuvaj za sebe te sto imas :) ne budi retard
Ja sam podijeli prosle godine par brojeva
To su zene koje vole seks, nece ti ni naplatit
to je dobra stvar brate, ne das pare, popijete pice imate seks
I isto to trazim, moze i erotske masaza, moze i od ovih sto naplaciju
Fazon puno ljudi se ovdje ljuti na mene, jer mi se jave brate i posalju brojeve Elme s otoke ili tako neke poznate prodavacice ljubavi a ja im ne odgovorim
Jer sam naglasio, necu brate da se svadjam oko kurve , posaljes broj da guzimo svi to je i bit
Meni ko god je poslo br dobio je od mene broj, i dobit ce uvijek br koji se ne oglasava ako mi isti posalje
Allaha mi pobise se oko njih ko da ce ih zenit
 
Ja sam podijeli prosle godine par brojeva
To su zene koje vole seks, nece ti ni naplatit
to je dobra stvar brate, ne das pare, popijete pice imate seks
I isto to trazim, moze i erotske masaza, moze i od ovih sto naplaciju
Fazon puno ljudi se ovdje ljuti na mene, jer mi se jave brate i posalju brojeve Elme s otoke ili tako neke poznate prodavacice ljubavi a ja im ne odgovorim
Jer sam naglasio, necu brate da se svadjam oko kurve , posaljes broj da guzimo svi to je i bit
Meni ko god je poslo br dobio je od mene broj, i dobit ce uvijek br koji se ne oglasava ako mi isti posalje
Allaha mi pobise se oko njih ko da ce ih zenit
Ne lazi supcino jedna da si davao brojeve
 
Ja sam podijeli prosle godine par brojeva
To su zene koje vole seks, nece ti ni naplatit
to je dobra stvar brate, ne das pare, popijete pice imate seks
I isto to trazim, moze i erotske masaza, moze i od ovih sto naplaciju
Fazon puno ljudi se ovdje ljuti na mene, jer mi se jave brate i posalju brojeve Elme s otoke ili tako neke poznate prodavacice ljubavi a ja im ne odgovorim
Jer sam naglasio, necu brate da se svadjam oko kurve , posaljes broj da guzimo svi to je i bit
Meni ko god je poslo br dobio je od mene broj, i dobit ce uvijek br koji se ne oglasava ako mi isti posalje
Allaha mi pobise se oko njih ko da ce ih zenit
ti si ba budala.. samo mozda ti to niko nije rekao :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh