BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

E moja ti budalo! To što košta 40 eura ti je quicky od 15 minuta u jednoj pozi, sve ostalo doplaćuješ. Bio u DE prošle godine, isti fazon početno 60 eura, ali 20 minuta u dvije poze...klasičnih pola sata te izađe 100-120 eura u prosjeku. A evo ja ću prvi u Brisel ako ćeš mi platiti tri dana smještaj i hranu 😉

Što reče neko, bolje ćutati da te svi smatraju budalom, nego laprdati i otkloniti svaku sumnju na to...
Vala u pravu si, ja ispred hotela pokupio 2 albanke, cjenkao se da spustim na 150 eura za obije, doduše ostale su dosta duže, vjerovatno što im se nije onako obučenim izlazilo na onu hladnoću 😂
 
Zega se ali ako ste milioneri, ne funkcionise kao ove funjare sto smo navikli za 100e. Nego klasicna sponzorusa garderoba, parfemi, spa, auto od 100.000… provjereno.
Plava, sisata(silikoni), glumi sveticu a u stvari obicna dronfulja, jel to ta ???
Dala "Avazu" da pisu o njoj(drugarica joj tamo radila), slike poslala sama novinarci(preko sestre od njene drugarice) da ova objavi slike i clanak, i tako se proslavila, na foru profesorica iz Vareša, tako je i zavrsila u novinama, u fazonu svetica a ovamo dronfulja.
Posle par puta dolazila u BG sa tom istom drugaricom pokusavala po klubovima da to unovci i nije uspjela, vidjao sam je i u Budvi( dva ili tri puta u Top Hill-u), sad vjerovatno po Sarajevu preko instagram slika trazi neku matoru budalu sa nenormalnim parama ko ce je sponzorisat a da ne moze da mu se digne, klasika...
Da imam milijarde nebi joj dao ni 5 centi, svaku kurvu koju sam upoznao bila je poštena, retko koja kurva nije postena, ta je ba obicna ufurana dronfulja koja istini za volju izgleda starije nego sto jeste(sto joj je u tom poslu kojim se bavi opasna mana).
To je ono sto ja znam i sto sam imao prilike i licno da vidim e sad mozda grijesim...
Pozdrav.
 
Zega se ali ako ste milioneri, ne funkcionise kao ove funjare sto smo navikli za 100e. Nego klasicna sponzorusa garderoba, parfemi, spa, auto od 100.000… provjereno.
Plava, sisata(silikoni), glumi sveticu a u stvari obicna dronfulja, jel to ta ???
Dala "Avazu" da pisu o njoj(drugarica joj tamo radila), slike poslala sama novinarci(preko sestre od njene drugarice) da ova objavi slike i clanak, i tako se proslavila, na foru profesorica iz Vareša, tako je i zavrsila u novinama, u fazonu svetica a ovamo dronfulja.
Posle par puta dolazila u BG sa tom istom drugaricom pokusavala po klubovima da to unovci i nije uspjela, vidjao sam je i u Budvi( dva ili tri puta u Top Hill-u), sad vjerovatno po Sarajevu preko instagram slika trazi neku matoru budalu sa nenormalnim parama ko ce je sponzorisat a da ne moze da mu se digne, klasika...
Da imam milijarde nebi joj dao ni 5 centi, svaku kurvu koju sam upoznao bila je poštena, retko koja kurva nije postena, ta je ba obicna ufurana dronfulja koja istini za volju izgleda starije nego sto jeste(sto joj je u tom poslu kojim se bavi opasna mana).
To je ono sto ja znam i sto sam imao prilike i licno da vidim e sad mozda grijesim...
Pozdrav.
 
Plava, sisata(silikoni), glumi sveticu a u stvari obicna dronfulja, jel to ta ???
Dala "Avazu" da pisu o njoj(drugarica joj tamo radila), slike poslala sama novinarci(preko sestre od njene drugarice) da ova objavi slike i clanak, i tako se proslavila, na foru profesorica iz Vareša, tako je i zavrsila u novinama, u fazonu svetica a ovamo dronfulja.
Posle par puta dolazila u BG sa tom istom drugaricom pokusavala po klubovima da to unovci i nije uspjela, vidjao sam je i u Budvi( dva ili tri puta u Top Hill-u), sad vjerovatno po Sarajevu preko instagram slika trazi neku matoru budalu sa nenormalnim parama ko ce je sponzorisat a da ne moze da mu se digne, klasika...
Da imam milijarde nebi joj dao ni 5 centi, svaku kurvu koju sam upoznao bila je poštena, retko koja kurva nije postena, ta je ba obicna ufurana dronfulja koja istini za volju izgleda starije nego sto jeste(sto joj je u tom poslu kojim se bavi opasna mana).
To je ono sto ja znam i sto sam imao prilike i licno da vidim e sad mozda grijesim...
Pozdrav.
Ja sam je u gradu vidjao par puta, drzi se extra za svoje godine. Jos kad bi imala tarifu konkretnu...
 

Bio kod Aline danas,dogovor preko watsupa brz, moze i video poziv da se uvjeri da je to ona na slikama, uzivo izgleda jos bolje,svaka preporuka.
Ostavio 10€ vise dobio uslugu sa mnogo toga gratis.
Prava brazilska sa bas bas izrazenom Brazilskom guzicom, sise silikoni ali fino upakovani na njenu gradnju, sta znam niza je nekako nego na slikama pa guzica jos vise dolazi do izražaja 🤣🤣🤣
Promjenili poze nema kakve nismo,bas je aktiva u seksu.

Oral 9.5/10
Sex 9/10
Koja je cijena zadovoljstva?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh