BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

o jebem ti
natjerah se od cetvrtka da iscitam ovu temu
pa jebo te formula 1 koliko ovdje ima bolida
prvo jedno 800 stranica zauzima pitanje imas li broj daj broj i sl
zatim 200 stranica je prica o x bonu
oko 200 stranica je prepirka izmedju forumasa i najvise ane23 a ostalo je uglavnom suplja malo obrazovanja iz spolnih bolesti i imas jednu stranicu recenzija
primjetio sam da su se postovi i forumasi brisali pa je sada situacija otprilike ovako kako sam napisao

prvo da pocnemo sa forumasima
svaki trazi broj iako je mozda 2 posta iznad stavljen broj
druga stvar traze jeftino a hoce pamelu anderson a odmah u drugom postu pisu imas li broj te ciganke

jbt sta vi jebete?
zar ste toliki grobovi i kokuzi da ganjate ciganke i babe nekakve krezave koje stoje pored puta
imam osjecaj da su pola forumasa ovdje neki bubuljicavi srednjoskolci koji nemaju za kifle i samo traze kontakte slike pa da mogu drkati

2 djevojke ostave broj ovdje a ovi i dalje traze broj nekih tamo koje i ne postoje ili koje bi volili da znaju a uopste nisu u ovom poslu

da predjemo na djevojke ili kako ih vi zovete kurve svejedno je

gledam ana se prepire sa likovima kako da radi i sta da radi
jbt meni je tu gluplja ona sto se prepire
svaka od njih ima svoju cijenu koju je postavila i to trebamo postovati a ako se kome ne svidja vrati se onim cigankama i babama

s obzirom sta sve forumasi traze ja da sam ana ja bih stavio cijenu 500 maraka i jos se pitate sto bez kondoma
dok nisam dosao na ovaj forum prije par dana i ja sam se grozio kondoma za pusenje al ako znam da je neki koji je bio kod ciganke juce dodje kod ane danas i ja poslije toga da budem s njom ja bih trazio da mi stavi 3 kondoma za nedajboze

nisam bio ni kod jedne ovdje al cu vjerovatno isprobati anu da vidim kakva je
po recenzijama je pola pola al to uzimam s rezervom jer je svaciji utisak subjektivan

e posto znam da ce biti i negativnih i pozitivnih komentara neka ce ne razmislajmo svi isto i drago mi je da je tako

djevojke koje ovo rade posebno koje su i ovdje prijavljenje ne bih im bio u kozi kad ima likova kao sto je ovdje forumasa
Auuu brate Anči je najebala ako te primi...daće i za dž ako budes pričao kao što pišeš. Bez uvrede ali odvojiti vrijeme da pročitaš 1300 stranica i sve elaboriraš alaa..
 
jbt samo se potvrdjuje da ce i dalje biti kako sam napisao
da hoce najjeftinija normalna biti pola sata 500 eura pa jebite grobove zarazene
 
o jebem ti
natjerah se od cetvrtka da iscitam ovu temu
pa jebo te formula 1 koliko ovdje ima bolida
prvo jedno 800 stranica zauzima pitanje imas li broj daj broj i sl
zatim 200 stranica je prica o x bonu
oko 200 stranica je prepirka izmedju forumasa i najvise ane23 a ostalo je uglavnom suplja malo obrazovanja iz spolnih bolesti i imas jednu stranicu recenzija
primjetio sam da su se postovi i forumasi brisali pa je sada situacija otprilike ovako kako sam napisao

prvo da pocnemo sa forumasima
svaki trazi broj iako je mozda 2 posta iznad stavljen broj
druga stvar traze jeftino a hoce pamelu anderson a odmah u drugom postu pisu imas li broj te ciganke

jbt sta vi jebete?
zar ste toliki grobovi i kokuzi da ganjate ciganke i babe nekakve krezave koje stoje pored puta
imam osjecaj da su pola forumasa ovdje neki bubuljicavi srednjoskolci koji nemaju za kifle i samo traze kontakte slike pa da mogu drkati

2 djevojke ostave broj ovdje a ovi i dalje traze broj nekih tamo koje i ne postoje ili koje bi volili da znaju a uopste nisu u ovom poslu

da predjemo na djevojke ili kako ih vi zovete kurve svejedno je

gledam ana se prepire sa likovima kako da radi i sta da radi
jbt meni je tu gluplja ona sto se prepire
svaka od njih ima svoju cijenu koju je postavila i to trebamo postovati a ako se kome ne svidja vrati se onim cigankama i babama

s obzirom sta sve forumasi traze ja da sam ana ja bih stavio cijenu 500 maraka i jos se pitate sto bez kondoma
dok nisam dosao na ovaj forum prije par dana i ja sam se grozio kondoma za pusenje al ako znam da je neki koji je bio kod ciganke juce dodje kod ane danas i ja poslije toga da budem s njom ja bih trazio da mi stavi 3 kondoma za nedajboze

nisam bio ni kod jedne ovdje al cu vjerovatno isprobati anu da vidim kakva je
po recenzijama je pola pola al to uzimam s rezervom jer je svaciji utisak subjektivan

e posto znam da ce biti i negativnih i pozitivnih komentara neka ce ne razmislajmo svi isto i drago mi je da je tako

djevojke koje ovo rade posebno koje su i ovdje prijavljenje ne bih im bio u kozi kad ima likova kao sto je ovdje forumasa
koliko retardiran moras bit da sve iscitas a koliko retardiran moras bit da napises ovoliki post koji niko nece procitat.. vec nakon 2 stranice se vidi kakav je forum, dakle procitas prvu i poslednju i sve jasno kao dan.. ccc
 
koliko retardiran moras bit da sve iscitas a koliko retardiran moras bit da napises ovoliki post koji niko nece procitat.. vec nakon 2 stranice se vidi kakav je forum, dakle procitas prvu i poslednju i sve jasno kao dan.. ccc
i naravno treba da se prilagodis, sprdass se.. ne uzimas nista za ozbiljno.. cura koje se jebu ima koliko hoces, sto se javno oglasavaju do onih kojih nema po oglasima i koje se ne provlace kroz usta ovog foruma.. ko god je dokon dodje ovdje da baci kakvu kost.. uvijek ima kojima ce ta kost mirisat na meso :)
 
zaboravih da pomenem poredjenje djevojaka u njemackoj madjarskoj i ostalim zemljama sa djevojkama ovdje
kaze idi u xx i jebat ces za manje
hoce zato sto je tamo uglavnom legalno i sve zasticeno a trziste otvoreno
tamo ima prostitutki kurvi nazovite kako hocete koliko bih ima stanovnika
drugo tamo nema kromanjonaca kao ovdje koji bi sutra proso krozate ako mu se ne svidja nesto

jednostavno djevojke ovdje bi po meni dobile povlastene penzije kad vidim s kim se sve susrecu i to samo po pisanju na forumu a ko zna sta sve dozive uzivo

naravno ovo govorim o normalnim djevojkama ne o narkomankama prevaranticama i sl
Jel ih ko tjera da se guze za pare ? Jel ih tjera ko da joj kamijondzija sa kockastom glavom i burek kitom gura svoju pitu u picku ? Boli me kurac kako je njima , one stoje u izlogu jer tako zele.Lahka para , u zivotu treba ustajati u 6:00 a raditi do 18:00 najmanje da bi nesto ostvario , laktati se , boriti , zapeti , imati sabura , znanja i strpljenja a one to zaobisle rasire nogice i satnica 300-400KM.I sta ja sad treba da ih zalim ? Pišaj ih, same birale.

Kazes sa cime se sve susrecu ovdje ? Susrecu se sa klijentelom svog ranga.Ne guzi Ronaldo , Ehlimanu vec top ribetinu.Ehlimanu guzi Haso iz Maoče sa tri zuba.
 
Jel ih ko tjera da se guze za pare ? Jel ih tjera ko da joj kamijondzija sa kockastom glavom i burek kitom gura svoju pitu u picku ? Boli me kurac kako je njima , one stoje u izlogu jer tako zele.Lahka para , u zivotu treba ustajati u 6:00 a raditi do 18:00 najmanje da bi nesto ostvario , laktati se , boriti , zapeti , imati sabura , znanja i strpljenja a one to zaobisle rasire nogice i satnica 300-400KM.I sta ja sad treba da ih zalim ? Pišaj ih, same birale.

Kazes sa cime se sve susrecu ovdje ? Susrecu se sa klijentelom svog ranga.Ne guzi Ronaldo , Ehlimanu vec top ribetinu.Ehlimanu guzi Haso iz Maoče sa tri zuba.
Ako si procitao imalo knjiga u Londonu zena jasno opisala u knijizi moj posao je takav da se jebem sa klijentima imao on tri zuba u glavi ili ne tako da ovaj Huso iz Maoce otpada u tvojoj objavi
 
Jel ih ko tjera da se guze za pare ? Jel ih tjera ko da joj kamijondzija sa kockastom glavom i burek kitom gura svoju pitu u picku ? Boli me kurac kako je njima , one stoje u izlogu jer tako zele.Lahka para , u zivotu treba ustajati u 6:00 a raditi do 18:00 najmanje da bi nesto ostvario , laktati se , boriti , zapeti , imati sabura , znanja i strpljenja a one to zaobisle rasire nogice i satnica 300-400KM.I sta ja sad treba da ih zalim ? Pišaj ih, same birale.

Kazes sa cime se sve susrecu ovdje ? Susrecu se sa klijentelom svog ranga.Ne guzi Ronaldo , Ehlimanu vec top ribetinu.Ehlimanu guzi Haso iz Maoče sa tri zuba.
pa sto tebe briga kako one rade i zasto?
ocigledno si ti taj kamijondzija sa kockastom glavom koji guzi ehlimanu
svaka normalna kurva je tebi nedosanjani san i tako ce izgleda i ostati
a sad trazi broj ciganki i onih koje daju za 20 maraka
 
Jel ih ko tjera da se guze za pare ? Jel ih tjera ko da joj kamijondzija sa kockastom glavom i burek kitom gura svoju pitu u picku ? Boli me kurac kako je njima , one stoje u izlogu jer tako zele.Lahka para , u zivotu treba ustajati u 6:00 a raditi do 18:00 najmanje da bi nesto ostvario , laktati se , boriti , zapeti , imati sabura , znanja i strpljenja a one to zaobisle rasire nogice i satnica 300-400KM.I sta ja sad treba da ih zalim ? Pišaj ih, same birale.

Kazes sa cime se sve susrecu ovdje ? Susrecu se sa klijentelom svog ranga.Ne guzi Ronaldo , Ehlimanu vec top ribetinu.Ehlimanu guzi Haso iz Maoče sa tri zuba.
druze dzaba to retardu objasnjavass..
 
pa sto tebe briga kako one rade i zasto?
ocigledno si ti taj kamijondzija sa kockastom glavom koji guzi ehlimanu
svaka normalna kurva je tebi nedosanjani san i tako ce izgleda i ostati
a sad trazi broj ciganki i onih koje daju za 20 maraka
druze ako ti vec jebess, a nisi dokonjak kao svi mi ovdje.. sta si dos'o?! pametovat? mrss bolan u picku matere svoje ako ti je forum bezvezan i nema ono sto trazis gubi se retarde.. ako nisi skonto da je sve ovo 99% sprdanje tada izvini... a ako nije dovoljno sto si jednom sve procitao da skontas.. procitaj gradivo jos koji puta..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh