BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pustite momka neka radi sta hoce.Ne radi nista lose , to bi svako ko u funjare ode trebao sa vremena na vrijeme otici.Dakle mjera predostroznosti da prije svega zastitimo svoju zenu/djevojku , i sve koje pozelimo kresnuti ili krešemo.Sve pohvale , tako se radi.Da ne bi imao dilemu , uradi svaki put.400KM je mali znak predostroznosti i sigurnosne mjere.Strah od zaraze nema samo budaletima i krembil koji bi mrtvog konja jebao samo da ga metne negdje.

Ne trebas se brinuti ali ako imas iole sumnje , odradis to da mozes mirno spavati.

Mene je recimo peckao glavic jedno 20 dana , sumnjao na gonoreju(inace su ti simptomi) ili nesto slicno , otisao dao bris , pokazao negativno , otici cu opet kroz 7-10 dana cisto da bakterija u koliko je i bilo nije bila u procesu evaluacije iako je proslo mnogo prije toga.

Sretno i velika podrska !
Da je napisao nesto lose ili izvrijedjao nekog clana ili neku djevojku od ovih sto se nudi pokupio bi 50 lajkova.
Na zalost okruzeni smo raznim bolesnicima,psihopatama,monstrumima.
Najlakse je nekoga osuditi ,izvrijedjati,ali pomoci malo tezi slucaj.
Decku je potrebna pomoc neuropsihijatra.
 
Da je napisao nesto lose ili izvrijedjao nekog clana ili neku djevojku od ovih sto se nudi pokupio bi 50 lajkova.
Na zalost okruzeni smo raznim bolesnicima,psihopatama,monstrumima.
Najlakse je nekoga osuditi ,izvrijedjati,ali pomoci malo tezi slucaj.
Decku je potrebna pomoc neuropsihijatra.
Dzaba iako su sanse nikakve, testirao sam se nakon 14 dana negativan, citam mnogo stvari i prave mi anksioznost...
 
Dzaba iako su sanse nikakve, testirao sam se nakon 14 dana negativan, citam mnogo stvari i prave mi anksioznost...
Brate stvarno smaras...15 stranica,ti se testirao,ti umislio,ti ovo,ti Ono.....zaboli Nas kurac jesi li ti umislio ili nisi....ok sto si pitao iznio svoj problem,Al to se uradi u dvije tri poruke,a ne 15 stranica....olafi brate
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh