BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

najljudji oglas ove sezone, 25 jula kaže ona: ''Djevojka, veoma lijepog izgleda, želi upoznati ozbiljnog momka isključivo porijeklom iz Kine.'' Pa nemamo ljudstva kineskog nam!
 
Da li iko bio sa ovom Ines u BL? Sta ima za reci? 🤔 Hvala unapred
Bio sam ja 2x po sat i jednom pola sata 150e
Plausa gurdi petica guza top,kao da je brazilka a nasa djevojka malo je za reci da sam se iznenadio,placanje kad udjes u stan/hotel kod nje nema x bona i ostalog
Djevojka je “raja” opusteno sve(normalno ne mozes biti sat vremenna ako si platio pola sata)😂
Ne javlja se na tel nego sam preko poruka sve dogovrio bio jbg malo sumljicav ali kad mi je poslala adresu pola sata prije dogovora kad sam usao u stan nema sta to je to😁topcina
Lana je malo hladnija i kao osoba i u sexu ali ok nema sta,malo je glupo sto pali stopericu cim udjes al aj i razumijem je
Ines i Lana su jedine dvije u BL sto vrijedi i sto nije x bon
p.s evo brojevi da me ne smaraju u privatnim porukama
066965221 Ines
066628625 Lana
 
Bio sam ja 2x po sat i jednom pola sata 150e
Plausa gurdi petica guza top,kao da je brazilka a nasa djevojka malo je za reci da sam se iznenadio,placanje kad udjes u stan/hotel kod nje nema x bona i ostalog
Djevojka je “raja” opusteno sve(normalno ne mozes biti sat vremenna ako si platio pola sata)😂
Ne javlja se na tel nego sam preko poruka sve dogovrio bio jbg malo sumljicav ali kad mi je poslala adresu pola sata prije dogovora kad sam usao u stan nema sta to je to😁topcina
Lana je malo hladnija i kao osoba i u sexu ali ok nema sta,malo je glupo sto pali stopericu cim udjes al aj i razumijem je
Ines i Lana su jedine dvije u BL sto vrijedi i sto nije x bon
p.s evo brojevi da me ne smaraju u privatnim porukama
066965221 Ines
066628625 Lana
Razumiješ je što pali štopericu? Pa koliko ti naplati kad štopa?
 
Znaci ipak nista za Tuzlu? Nije da je mali grad, kod nas u CG pa ima svuda. Probao sam sa super oglasa, ali se ne javljaju i ne odgovaraju na poruke..
 
Bio sam ja 2x po sat i jednom pola sata 150e
Plausa gurdi petica guza top,kao da je brazilka a nasa djevojka malo je za reci da sam se iznenadio,placanje kad udjes u stan/hotel kod nje nema x bona i ostalog
Djevojka je “raja” opusteno sve(normalno ne mozes biti sat vremenna ako si platio pola sata)😂
Ne javlja se na tel nego sam preko poruka sve dogovrio bio jbg malo sumljicav ali kad mi je poslala adresu pola sata prije dogovora kad sam usao u stan nema sta to je to😁topcina
Lana je malo hladnija i kao osoba i u sexu ali ok nema sta,malo je glupo sto pali stopericu cim udjes al aj i razumijem je
Ines i Lana su jedine dvije u BL sto vrijedi i sto nije x bon
p.s evo brojevi da me ne smaraju u privatnim porukama
066965221 Ines
066628625 Lana
Poz, za Ines kazes da je plavusa a na slici (Viber) izgleda crnka.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh