BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pfff… Hahahahahah dobro se zajebajeee😂😂😂 kakav jadan komentar ti si druze izgleda slabo imao kontakta sa zenama u zivotu ili nikako. Iduci put joj daj 100e da se zajebajete.
Pa ja kako god pogledam ta crnka je samo odličan manipulator. Nabrijala neku frendicu da i nafurala je da njoj trpaju za stoju, a ona za stoju duva jaja na 2 bara i to sa kabanicom. Nit joj se picka oznoji, nit joj se zubi potroše.
To treba nabit nogom u guzicu, a ne jebat za 200 KM. I kaže nudi neku uslugu.
Samo budalama mogu prolazit takve usluge.
 
Popularni threesome ili ti ga trojka je kad neko jebe obje picke u tom činu, ukoliko se radi o žžm, a ne da ga jedna malo promulja po ustima i drugoj staviš jedno 5 minuta i to je to. To je takva prevara da boli ahahhahahaha

Čega se kurva dosjetila....cccc
 
Pa ja kako god pogledam ta crnka je samo odličan manipulator. Nabrijala neku frendicu da i nafurala je da njoj trpaju za stoju, a ona za stoju duva jaja na 2 bara i to sa kabanicom. Nit joj se picka oznoji, nit joj se zubi potroše.
To treba nabit nogom u guzicu, a ne jebat za 200 KM. I kaže nudi neku uslugu.
Samo budalama mogu prolazit takve usluge.
Jbg brate nekim pederima je vrhunac da samo budu u blizini picke
 
Pa da, daje mu kurava savjete kako da unovci supak, zato se voli „zajebavat“ snjom
Ja mogu samo tvoj supak da unovcim, a sa Crnom sam davno završio misiju ovdje.
Kada sam ja pisao da je ne profesionalna, pola foruma me htjelo banovati. Kako se okrene preko noći mišljenje ljudi, samo zbog 50 KM više interesantno. Samo se vratite malo unazad, od sredine foruma pa čitajte kako ste je u zvijezde zakivali.
Od Lakadera pa dalje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh