BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nije nikakva besparica, nitzi nejebica, nego me živcira ta neka primitivna kultura koju promoviše ta djevojka! Bezobraznih likova u ovom poslu ima, ali stvarno se neke stvari ne smiju trpiti ni trena! Šta je poenta, o čemu ti seress? Pa nemam namjeru da cent dajem toj kravi koja se tako bezobrazno ponaša! To nije besparica, nego sloboda!
Zar tebi Crnka nije bila pritajeni favorit.. Erotske lige hahaha
Sad je krava, kako si fulao tako.
Ma super se ona ponaša nego si ti nju samo izgustirao, bice da je to.
 
Ukucas oralni sex ,drugar dragi ,mozes da nosis bolesti ,gljivice,bakterije ,viruse bez ikakvih simptoma jako dugo.Ali procitaj poslijedice molim te,radi sebe.
Jednako tako, ako nemaš ni bakterije, ni viruse, ni sve te neke super gljivičetine sve neke silne, nemaš isto baš nikakve simptome! Dakle, kako ti možeš da razlikuješ nekoga ko ima ili nema nekakve prenosne bolesti? Po čemu, možda po frizuri? Pa da, sumnjiv je, ma da, mora da je narkoman? Šta se ti imaš tako ''brinuti'' za neko tudje zdravlje? Boli tebe briga za zdravlje tudje, brineš se kao i svi mi samo za svoj novčanik!
 
Zar tebi Crnka nije bila pritajeni favorit.. Erotske lige hahaha
Sad je krava, kako si fulao tako.
Ma super se ona ponaša nego si ti nju samo izgustirao, bice da je to.
Nije baš gustacija, nego rubrika loše iskustvo. Pa gora je od one nesretne ehlimanske nemani! Da, jako me uvrijedila svojim stavom i ponašanjem! Ne želim nikakve detalje, jer nije u redu da je se komentira, a da ona nema niti jednu fotografiju sebe ili bilo kakav normalni oglas kako bi se kontaktirala.
 
De ba ljudi sara zenica kakve bolesti više
Ako ćeš jebati je i ako ne nemoj broj od sare izZenice ako ko ima i iskustva s njom
 
Nije nikakva besparica, nitzi nejebica, nego me živcira ta neka primitivna kultura koju promoviše ta djevojka! Bezobraznih likova u ovom poslu ima, ali stvarno se neke stvari ne smiju trpiti ni trena! Šta je poenta, o čemu ti seress? Pa nemam namjeru da cent dajem toj kravi koja se tako bezobrazno ponaša! To nije besparica, nego sloboda!
sve to ok ali si ti jos gori od nje.. zaobidjes, ne dajes pare i sve ok.. sta se loziss, ovo je forum, ovdje se rade corava posla,ubija se dosada.. nista ovdje nemos shvatat za ozbiljno, sve one ce i dalje imat hrpu musterija sa ili bez foruma,tebe,mene i ostalih.. nikakve recenzije ovdje nemogu nit pomoci nit odmoci..
 
BIo sam ja dobio vaske na mudima prije 15ak god,prva kurva u zivotu tami rajlovac neki motel ,naso je preko sexstaze bio magazin tada i oglasi. Sve sa kondomom i bj i sex. A sa jednom sam non stop bez sve radio i nista. Nema pravila,mada po kosi najbolje zakljucis jel neka aljkavusa i prljava.
 
Pa loše je to što ne vrijediš ni 30% te idiotske cijene? Čuj, traži sad okruglo 200 KM, pa ako ti je skupo produži dalje! Pa seljančugo, jeste - skupa si za ono što predstavljaš!
Alo seljak smanji dozivljaje, ja svoju robu naplacujem koliko ja hocu to ti je valjda jasno .. a ti ako si isfrustriran i nemas para i nemas sta da jebes nemoj na meni da se lijecis. Moja picka i ja ne dajem za cijenu koju ja hocu sta tebe to treba da interesuje oglasa milion ne znam sta zapinjes za moj?
 
Alo seljak smanji dozivljaje, ja svoju robu naplacujem koliko ja hocu to ti je valjda jasno .. a ti ako si isfrustriran i nemas para i nemas sta da jebes nemoj na meni da se lijecis. Moja picka i ja ne dajem za cijenu koju ja hocu sta tebe to treba da interesuje oglasa milion ne znam sta zapinjes za moj?
Ja je dajem*
 
Hej, mi takodjer sami odredjujemo šta nam se svidja ili ne. Problem je što ti lično, imaš toliko nekih svojih kvazipravila, da klijenta bukvalno vrijedjaš svojim ponašanjem i analizom. Zašto bi neko trpio tvoju glupost da namećeš svoja pravila svom klijentu!? Pa odhebi više! Pravila može da odjedjuje neki sistem ili moral ponašanja koje svi treba da slijede, a ne da svaka fuksa sama odjedjuje kako njoj odgovara. A realno, sa tim pomalo ipak ofucanim sisama, ne vrijediš niti svih 45 KM za sat vremena! Ljudi, izbjegavajte ovakve ponude! Prevarantica teža!
Hahahaahahaahahaahaaha opet kazem moja picka moja pravila 😂
To sto si ti nezadovoljan svojim zivotom to nije problem foruma da ovde jedes govna. Jedi ih negdje drugo i dosadan si . Moja picka moja pravila 😄😄😄😄😄 a ti sa pola kurca uredu je 😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Nije nikakva besparica, nitzi nejebica, nego me živcira ta neka primitivna kultura koju promoviše ta djevojka! Bezobraznih likova u ovom poslu ima, ali stvarno se neke stvari ne smiju trpiti ni trena! Šta je poenta, o čemu ti seress? Pa nemam namjeru da cent dajem toj kravi koja se tako bezobrazno ponaša! To nije besparica, nego sloboda!
Kako se ja to ponasam , sto necu bez kondoma nista i sto necu da se ljubim ? Sta je tvoj problem tacno? Ne kontam?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh