BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozz momci..nisam ulazio na forum par mjeseci..
Bila je ona dobra Ana s Mejtasa kod KSC u onom suterenu...imala tetovazu na ledjima..nije losa ima 31/32 godine..
Ona debeljuca Romkinja kod Vile parka..bezze vala..

Bila je jedna predstavila se kao Sejla..plavka u 30tim..izgleda mrsava..konto biti ce mi bezze...haos zenska..fantastican seks..u onoj zgradi sto gleda na pomocni Zeljov i Dvoranu...
Kakve su ti klinke s Chwile_Bosmala?
Broj od sejle?
 
Ako si isao prenesi nam svoje iskustvo ovde nama svima,jer za te stvari forum sluzi cijena,smjestaj, onako recenzija neka,kak oda znamo da nisi Xbonas
Pa fino sam napisao da se javi na ege i ugovaras sa agentom kako mogu ja biti xbonas kako si to zaključio neces meni placati..... A sto se tice cijene ja sam platio 120€ pola sata al sam ostao i duze od toga .... Znam da Ce poceti mnogi da seru al zavisi i kako se ti postavis treba prije svega biti kulturan i normalan ..... Smjestaj je vrhunsku nova zgrada preko puta Panonskih jezera u samom centru grada.... Sve u svemu sve pozitivno...
 
Pa fino sam napisao da se javi na ege i ugovaras sa agentom kako mogu ja biti xbonas kako si to zaključio neces meni placati..... A sto se tice cijene ja sam platio 120€ pola sata al sam ostao i duze od toga .... Znam da Ce poceti mnogi da seru al zavisi i kako se ti postavis treba prije svega biti kulturan i normalan ..... Smjestaj je vrhunsku nova zgrada preko puta Panonskih jezera u samom centru grada.... Sve u svemu sve pozitivno...
Pa valjda nam postavis profil njen s EGE, 70 posto ih ima nekakvo rusko umjetnicko ime tamo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh