BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Stvarno se se izvinjavam svi clanovima na mojoj reakciji. No nisam mogao vise slusati te kladionicarske demagogije. Jednostavno sam puka radi svi, koji se tek ukljucuju i one stvarno zeljne picke, da ih uzme jedan obicni narkoman i kladionicar. Mrs u p▪••u materinu, dubre jedno.
 
Ako si spreman platiti dobro 150-200 eura za sat imas na Cityoflove vrhunskih riba. Ja sam najmanje desetak puta u BG narucivao posjetu u hotel gdje sam bio smjesten i svaki put su bile vrhunske ribe.
Nekad je bilo extra dobrih i jeftinije za 100 eura preko Halo oglasi.
Ne znam da li sad ima.
City of love je pun prevare. Cesto nisu ribe sa slika. Imao si srece 😊
 
City of love je pun prevare. Cesto nisu ribe sa slika. Imao si srece 😊

Moje iskustvo sa Bg je odlicno, a uglavnom sam koristio city of love al sam uvijek insistirao u razgovoru da cu je vratit natrag ako ne bude osoba sa slike .
U Beogradu se tim poslom cesto bave studentice iz drugih gradova Srbije koje studiraju u BG i tako povremeno zaradjuju dobru lovu.
Sjecam se jedne u ranim dvadesetim ciji glas je drhtao cijelo vrijeme od treme , niti me pitala novac ni nista kad je dosla u sobu.. nakon sat kad je krenula ja je pitam hoces ti uzimat novac od mene.. ona se ko paprika zacrvenila kaze ja zaboravila ...gurnuo joj ja 120 eura u jaknu. :)
Bila je neka Tijana tamo se oglasavala.. vecih prirodnih sisa u zivotu nisam vidio. 160 eura joj dao za sat.
Radila je iskljucivo sa strancima, ja je nazvao sa njemackog broja i pricao sa njom engleski inace se ne bi ni javila.
Mala avion, intelektualka..vrlo otmjena.
Uglavnom se moze gore vrh riba naci za 120 -200 eura/h da ti dodje u hotel.
 
Stvarno se se izvinjavam svi clanovima na mojoj reakciji. No nisam mogao vise slusati te kladionicarske demagogije. Jednostavno sam puka radi svi, koji se tek ukljucuju i one stvarno zeljne picke, da ih uzme jedan obicni narkoman i kladionicar. Mrs u p▪••u materinu, dubre jedno.
ma samo ignorises crve.. ne treba to ni objavljivat, na pomen xbona ili uplata na racun samo posaljes u 3 lijepe i gass dalje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh