BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Majstore, nemoj me ljutit da ti saznam sve o tebi.
Nego nisi mi zanimljiv bolan.
Zaboravljaš da pišeš preko usrane IP adrese, a to je danas lahko pronaći. Istina morao bih se potruditi ali iskreno boli me kurac za tobom. Nego ako te ovi prijave za prevaru, oni imaju odličan slučaj i zanimljiv policiji. Pogotovo ako si ih prevario za ozbiljan novac.
Nek prijave ić ćemo na detektor laži odma sutra
Nadji, pisen preko VPN-a, majstore. Mislis da vise znas od mene?
A evo sve i da ti dam IP, znas sta ces dobit s tim?
 
Jaka stvar, budala iz Mostara godramo94 (instagram) je izjavio da sam ja Amra Rozić, dao moj instagram, dao nečiji broj. Cim sam mu rekao da cu ga prijavit policiji, usutio se ne smi vratit poruke vise. Toliko o njemu
A tvoja prica ako me prijave za prevaru?
Pa sta mislis @Anamo
 
Jaka stvar, budala iz Mostara godramo94 (instagram) je izjavio da sam ja Amra Rozić, dao moj instagram, dao nečiji broj. Cim sam mu rekao da cu ga prijavit policiji, usutio se ne smi vratit poruke vise. Toliko o njemu
A tvoja prica ako me prijave za prevaru?
Pa sta mislis @Anamo
Sta mislis @Anamo-onaj da ja tebe prijavim za silovanje? Imat ce policija zanimljiv slucaj jel tako?
 
Kako si ogranicen, po tvojoj prici izgleda da se svako moze za svasta prijaviti i da ce se policija umješati i bit ce zanimljivo?
 
Majstore, nemoj me ljutit da ti saznam sve o tebi.
Nego nisi mi zanimljiv bolan.
Zaboravljaš da pišeš preko usrane IP adrese, a to je danas lahko pronaći. Istina morao bih se potruditi ali iskreno boli me kurac za tobom. Nego ako te ovi prijave za prevaru, oni imaju odličan slučaj i zanimljiv policiji. Pogotovo ako si ih prevario za ozbiljan novac.
ozbiljan novac, njemu je to 20 maraka i nece ga niko trazit za te novce..
 
Jaka stvar, budala iz Mostara godramo94 (instagram) je izjavio da sam ja Amra Rozić, dao moj instagram, dao nečiji broj. Cim sam mu rekao da cu ga prijavit policiji, usutio se ne smi vratit poruke vise. Toliko o njemu
A tvoja prica ako me prijave za prevaru?
Pa sta mislis @Anamo
Pa i ti si iz Hercegovine, nisi ti daleko od njih. Vrlo vjerovatno Mostar si i ti. Jebe te naglasak Hercegovački i kad pišeš. Providan si za početak po tome. A oni tebe ako prijave, ti ćeš imati problem zbog prijetnji smrću koje si napisao 😂😂😂😂
Samo te jebe što na ovoj platformi se ne može obrisati ono što napišeš jednom. Jedino admin ili moderator ima pristup tome 🙃🙂

Tupko...
 
Pa i ti si iz Hercegovine, nisi ti daleko od njih. Vrlo vjerovatno Mostar si i ti. Jebe te naglasak Hercegovački i kad pišeš. Providan si za početak po tome. A oni tebe ako prijave, ti ćeš imati problem zbog prijetnji smrću koje si napisao 😂😂😂😂
Samo te jebe što na ovoj platformi se ne može obrisati ono što napišeš jednom. Jedino admin ili moderator ima pristup tome 🙃🙂

Tupko...
Ja ne krijem odakle sam ko neki
Prijetnji smrcu haha? Pa dobio sam nekih 5 mogu i ja jednu napisat
 
Ja ne krijem odakle sam ko neki
Prijetnji smrcu haha? Pa dobio sam nekih 5 mogu i ja jednu napisat
Pa ja ti skrećem pažnju da si istu napisao javno i da si toliko plitak da bi išao sam na policiju da prijaviš te iste kojima si prijetio 🤣

Odavno ne vidjeh plićeg lika.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230423_014709_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230423_014709_Samsung Internet.jpg
    311,2 KB · Pregleda: 147
  • Screenshot_20230423_014725_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230423_014725_Samsung Internet.jpg
    442,3 KB · Pregleda: 145

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh