BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Inace za bl ,ko nije zivio ispod kamena zadnjih 10 i vise god zna da svaka druga,treca koja dobro izgleda radi "nesto sa strane,kad vidite curu koja radi u kladionici ili u marketu za neku prosjecnu platu a nosi novi ajfon i brendiranu odjecu sve vam treba biti jasno,samo su to danas uski krugovi i do takvih cura nemozete doci osim ako nemate svoju firmu,kafanu..ili ako ste nepoznati,tako da ostaju uglavnom preskupe strankinje sa onih sajtova
 
Inace za bl ,ko nije zivio ispod kamena zadnjih 10 i vise god zna da svaka druga,treca koja dobro izgleda radi "nesto sa strane,kad vidite curu koja radi u kladionici ili u marketu za neku prosjecnu platu a nosi novi ajfon i brendiranu odjecu sve vam treba biti jasno,samo su to danas uski krugovi i do takvih cura nemozete doci osim ako nemate svoju firmu,kafanu..ili ako ste nepoznati,tako da ostaju uglavnom preskupe strankinje sa onih sajtova
Ostani u magli
 
Inace za bl ,ko nije zivio ispod kamena zadnjih 10 i vise god zna da svaka druga,treca koja dobro izgleda radi "nesto sa strane,kad vidite curu koja radi u kladionici ili u marketu za neku prosjecnu platu a nosi novi ajfon i brendiranu odjecu sve vam treba biti jasno,samo su to danas uski krugovi i do takvih cura nemozete doci osim ako nemate svoju firmu,kafanu..ili ako ste nepoznati,tako da ostaju uglavnom preskupe strankinje sa onih sajtova
Mislim da je priča o sponzorušama neka druga tema. A naspram sponzorisanja tih navedenih curica, strankinje su jako jeftine...
 
Ova ženska je u Banjaluci zajedno sa svojom cimerkom Joice/Sara. Sada su digle cijene 150 eura pola sata i 250 eura sat, poslao sam im upit...Jebem ti bezobrazluk, svaka drolja gleda da nas okupa! Samo ignore i odjeb!
Bio sam ja kod obe zajedno, 250 eur pola sata. Nula bodova, Slike i realnost totalno razlicito. Ne vrijede ni upola toliko. Sara je bolja riba, penelope bolje radi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh