BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozz momci
Ajde razmjena ako ima netko manji kurvetina u svojoj okolici da je cuo da se "daje" i slično( necemo placat nista, ima da one nama pocnu placat 😛)

Ako netko ima takvo sto ajde pp da popričamo u vezi toga kad se već ovako uvik 5,6 isti vrti... LOKACIJA : MAKARSKA - MOSTAR,
 
“Ja veci ni u filmovima ne vidjeh.”

Vise se puni ego nego Ana.
I realno sta znaci dobar sex , svakako izlapi osjecaj kad svrsis.Precjenjen osjecaj.
Dobar sex!Kad ima hemije,a to se novcem ne moze kupiti.Joj raje ovdje,i Adriani Limi bi nasli mane.Inace smo svi ovdje zgodni,sarmantni,izgledom iznad prosjeka i prstimo od energije i para.
 
Dobar sex!Kad ima hemije,a to se novcem ne moze kupiti.Joj raje ovdje,i Adriani Limi bi nasli mane.Inace smo svi ovdje zgodni,sarmantni,izgledom iznad prosjeka i prstimo od energije i para.
Ja svakako smatram da treba hemije izmedju dvoje ljudi , a ne kao hajd saću te jahat iliti sta ja znam sta mu znaci to da se ja ne trudim.. 😂
Neko se poklopi sa monom pa bude lijepo neko se ne poklopi i sta sad.. nismo svi isti normalno i meni ko se svidi ja se trudim da ostavim utisak lijep 😁
A i ne bi valjalo da svi idete kod jedne te iste 😂
 
Ja svakako smatram da treba hemije izmedju dvoje ljudi , a ne kao hajd saću te jahat iliti sta ja znam sta mu znaci to da se ja ne trudim.. 😂
Neko se poklopi sa monom pa bude lijepo neko se ne poklopi i sta sad.. nismo svi isti normalno i meni ko se svidi ja se trudim da ostavim utisak lijep 😁
A i ne bi valjalo da svi idete kod jedne te iste 😂
Uvijek ce se naci neko nesto da dobaci ili uvrijedi sakriven iza tastature.Nemoj dozvoliti da te to pogadza i izvlaci energiju.Vazno je da radis korektno,izgled je relativan i ukusi su razliciti.

Reci ovom gore da mozes ostati trudna ako se budes puno trudila .

I ako im smeta sto nemas sise eno kod Alme Negre kao plinske boce kao sto kaze Savo Vujadinovic😂

I u sve rupe moze,bez kondoma...

Ostavi br i kuliraj.
 
Uvijek ce se naci neko nesto da dobaci ili uvrijedi sakriven iza tastature.Nemoj dozvoliti da te to pogadza i izvlaci energiju.Vazno je da radis korektno,izgled je relativan i ukusi su razliciti.

Reci ovom gore da mozes ostati trudna ako se budes puno trudila .

I ako im smeta sto nemas sise eno kod Alme Negre kao plinske boce kao sto kaze Savo Vujadinovic😂

I u sve rupe moze,bez kondoma...

Ostavi br i kuliraj.
TAko je 😁
 
Ona samo jednu p..ima,njoj je najvrijednija a tebe niko ne tjera,puna BiH cura,ne moras placat nista,mozda smuntas neku pa ona tebi plati nikad se ne zna?,cudna su vremena.
Mi koji zastupamo politiku nižih cijena usluga, mislimo da cijenu formira i društvo, dakle ne možeš samo bubati iznose kako je možda nerealno. Uostalom, svako ima pravo da procijeni jeli to dobar iznos. Štaviše, svako bi rado išao tamo gdje je niža cijena. Svako ko nudi uslugu prije ili poslije to mora da shvati.
 
Sta je x bon, može neko pojasnit
kupis na kiosku ili benzinskoj npr, dosta to kladionicari koriste ili ako hoces nesto online da platis moze, ne moze se uci u trag kao sto moze dopuni kredita, to je odabrana metoda prevare za narkomane po bosni koji se predstave kao cura na oglasima kazu ok kupi xbon od toliko i toliko kao garant da ces doci i dodji na tu adresu, ostanes ti jeban jer samo uzmu kod i ubace ga u ili premier online ili wwin online ili gdje god, ne nasjedaj kad neko trazi xbon - odma znas da je prevara, kurve kes na ruke primaju
 
Ona samo jednu p..ima,njoj je najvrijednija a tebe niko ne tjera,puna BiH cura,ne moras placat nista,mozda smuntas neku pa ona tebi plati nikad se ne zna?,cudna su vremena.
Druze jebem ja i da ne platim al i jebem da platim jer dozvoljavaju sve, ali zbog takvi kao sto si i ti nije cudno da traze i 400e za sat
Mi koji zastupamo politiku nižih cijena usluga, mislimo da cijenu formira i društvo, dakle ne možeš samo bubati iznose kako je možda nerealno. Uostalom, svako ima pravo da procijeni jeli to dobar iznos. Štaviše, svako bi rado išao tamo gdje je niža cijena. Svako ko nudi uslugu prije ili poslije to mora da shvati.
Pa brate zbog ovakvi sto mogu da jebu samo ove za pare nije ni cudno sto traze po 150e za sat... trazit ce i 400e jer su glupi... pa maknes samo iz bosne pa jebes za 100e citavu noc i to prepicke
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh