BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mislim da je dio ovog foruma razotkriti, prevarante i kladionionicare, od pravih i postenih kurvi. Koje zaraduju svoj novac na uslugi. Naravno bitno je razvrstat one koje se se trude da zarade taj novac, od onoh kpji legnu ko sto se kaze " krme i kazu hajde jebi". S ovim ne zelim vredat ni jednu naciju.
 
A pogotovo da se vrte na nekim javnim stranicama. I da ubjede jadne fizikalce kako one imaju dosta musterija, te da hoce da osiguraju siguru kako bi dosli, s uplatom pola uloga...fuj.
 
Pa B… te jebo, milom puta smo pisali, kad ti neko traži x bon zabij u picku materne i opet ljudi pitaju. Ha jebo ja sam sebe pa jel ovo moguće. Ko traži X bon PREVARA, i ako traže da se kao sakriju dva broja, PREVARA. Hoćeš da jebes, dodjes, daš pare u ruke, pa metnes. Sasvim dovoljno. Sve drugo ljudi nemojte pisati i pitati gluposti.
 
A i ovi lelemudi sto kao imaju neke sigurne brojeve pa traže razmjenu, bolje da zaobidju ovaj forum. Mante se tih fora, ko će koga zajebati. Ako imaš nešto, i želiš nekom dati, daj. Ako ne želiš zadrži za sebe i ne oglašavaj se. Ja kad imam nešto sigurno, mogu preporučiti drage volje, kao i sto mogu sugerisati šta izbjeći. Ali ovi sto u zadnje vrijeme pišu kako nešto imaju, ali eto ne daju, bolje ne pišite. Pustite normalne ljude da ovaj forum koristi u smislu da se pomognu.
 
Prevarant, kladionicar, koji sr kiije u ovomoglasu, bjezite od njega. Zajebao mog prijatelja uplatio X bon 50 KM, poslje se nije javio.
Pa i ne bio prevarant kad ne znate prepoznat mušku šapu u bajramskim gaćama na slici.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh