BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Goga - prostor katastrofa, dogovor kako kad.Cijena je sat vremena 100km. Sve je sa kondomom i pusenje i sex. Ima oko 50 godina, lose izgleda plavusa. Ima vece sise. Pozuruje.
 
Pozdrav ekipa, novi sam ne forumu.
Imam puno iskustva pa evo nekih recenzija iz Banja Luke
Lana - prostor korektan, dogovor tezak nece da se javlja na telefon, samo porukama. Poprilicno skupa nekad je bila 150e sat, a sad je 200e sat vremena. Pusenje je sa kondomom i meni je lose, sex je dobar, mala niska je i zgodna. Prepotentna je po ponasanju. Mlada je mislim da je 2001 godiste.
Snježa - dogovor ok, posalje slike unaprijed koje nisu fotosopirane. Cijena je 200km za 2 sata tako da je korektna. Pusenje je bez kondoma i sex je bez kondoma. Isao sam kod nje i kad je imala menstruaciju i nije bilo problema. Voli sex i potrudi se moze se svrsiti bilo gdje.
Ima oko 30 godina
Amela - prostor dobar, dogovor lagan pozivom ili na viber. Ima oko 30 godina. Ona se bas puno promjenila, kad je pocela raditi bila je bomba. Ima silikone u ustima i sisama. Pusi bez kondoma a i sex je bez kondoma. Dobro pusi i sex je nekad bio dobar, ali se onda bas udebljala. Sad je los sex, pristup joj je ok. Moze se svrsiti bilo gdje.
Aurora - mijenjala je vise prostora, ali svi su bili dobri. Dogovor lagan, pozivom ili na viber. Isto kao i Amela kad je pocela bila odlicna sad dosta losije i ostarila je. Ima oko 40 godina. Pusenje bez kodoma i sex bez kondoma i moze se svrsiti bilo gdje. Cijena je bila 150e za sat vremena. Ne radi, ne javlja se na broj sa oglasa.
Goga - prostor katastrofa, dogovor kako kad.Cijena je sat vremena 100km. Sve je sa kondomom i pusenje i sex. Ima oko 50 godina, lose izgleda plavusa. Ima vece sise. Pozuruje.
Bucka dora- prostor odlican, dogovor kako kad, cijena za cijelu noc je 400eur. Bio 4 puta kod nje. Ona je bas debela preko 100kg. Odlicno pusenje bez kondoma i sex bez kondoma i moze se svrsiti gdje god hoces. Ima 20 godina.
Sarajevo
Crnka- dogovor okej, preko wa. Ima oko 23-25 godina. Cijena je 150km. Ona lijepo izgleda u licu. Tijelo nista posebno, pomalo i bezveze nema sisa. I pusenje i sex je sa kondomom tako da se ne isplati. Ne trudi se .
Pamy - dogovor malo tezi, prostor hotel. Ima silikoske sise i usta. Pusenje bez kondoma a i sex. Jedno od boljih pusenja. Lize jaja. Isplati se ici.
Mallory- dogovor ok, prostor hotel. Cijena je bila za sat 250eur. Ona mrsava i visoka. Pristup dobar i dobro izgleda. Pusenje bez kondoma, sex sa. Trudi se i najprofesionalnija kurva od svih.
Mostar
Ilma - dogovor tezak, prostor odlican. Trazio sam i fetise pa je cijena bila visoka. Pusenje bez kondoma i sex isto. Lizala mi je i pakšu. Lijepo izgleda, zgodna je bas. Bahata i pozuruje ne isplati se.
Ako imaju korektni ljudi nek proslijede par brojeva za ove gradove
Navedene u recenziji
 
Da li je neko bio sa ovom, da podjeli iskustvo?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh