BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nije valjda toliko loše?
Jeste brate, jako je loše... Ali loše od pojedinaca da joj po ko' zna koji put objave broj, pa mora dijete sa profilne Viber-a da skida. Cura ima svoj privatni broj koji nije oglasnog karaktera, suzdržite se bar iz poštovanja prema dami. Ako vas u privatnom stanu dočeka onako simpatična i uvijek nasmijana, poštedite je pomena ovdje. Broj je objavljen nekolilo puta, al' pojedincima je teško vratiti se u istoriju foruma ako ih nešto zanima. Ne pišite glupe recenzije o izgledu koji je relativan, već napišite da niste bili jer niste imali novca da platite onoliko koliko ona smatra da vrijedi za tih sat-dva vremena... druženja
 
Jeste brate, jako je loše... Ali loše od pojedinaca da joj po ko' zna koji put objave broj, pa mora dijete sa profilne Viber-a da skida. Cura ima svoj privatni broj koji nije oglasnog karaktera, suzdržite se bar iz poštovanja prema dami. Ako vas u privatnom stanu dočeka onako simpatična i uvijek nasmijana, poštedite je pomena ovdje. Broj je objavljen nekolilo puta, al' pojedincima je teško vratiti se u istoriju foruma ako ih nešto zanima. Ne pišite glupe recenzije o izgledu koji je relativan, već napišite da niste bili jer niste imali novca da platite onoliko koliko ona smatra da vrijedi za tih sat-dva vremena... druženja
Bravo
 
  • Like
reagiranja: BLX
Bruna mi je bila super, prelagano se dogovoriti i još je na dobroj lokaciji. Za nedojebane bi rekao da bi ovo bilo 9/10, za one koji maste redovno 7/10. Ženska lijepa, kako je onaj opisao mislio sam da će biti prava ono buca, međutim mislim da kolega malkice pretjeruje, nije kamen, nego ono baš seksi ljuljkanje. Btw. Sutra joj je zadnji dan u BiH, tako da eto vam prilike još večeras i sutra.
 
Jeste brate, jako je loše... Ali loše od pojedinaca da joj po ko' zna koji put objave broj, pa mora dijete sa profilne Viber-a da skida. Cura ima svoj privatni broj koji nije oglasnog karaktera, suzdržite se bar iz poštovanja prema dami. Ako vas u privatnom stanu dočeka onako simpatična i uvijek nasmijana, poštedite je pomena ovdje. Broj je objavljen nekolilo puta, al' pojedincima je teško vratiti se u istoriju foruma ako ih nešto zanima. Ne pišite glupe recenzije o izgledu koji je relativan, već napišite da niste bili jer niste imali novca da platite onoliko koliko ona smatra da vrijedi za tih sat-dva vremena... druženja
Ma fali i nama manira, razočaran sam u nas muškarce po ovom pitanju. Sad će neko pametan da kaže šta ti braniš kurave, ali treba imati takta prema svakom ljudskom biću nevezano za to čime se bavi, niko ne zna kakva je muka nekog natjerala na život kakav vodi.

Neki ljudi ovdje vrijeđaju djevojke na najstrašnije, a istovremeno se žale na lošu uslugu. Pa druže, ako ti nju ne poštuješ kakvu uslugu možeš da očekuješ?
 
Hahhahaahhahahahaah
E moj ti 😁
To ti je kad mlatis praznu slamu i trazis picke dzaba pa visis na forumu i odgo aras u svakom trenutku 😁 svako svoju robu prodaje za svoju cijenu tako da niste primorani 🤑
Visis i ti ali na kurcevima, raznim. 🤣Ko o čemu, ljankase o slami. U pravu si, ti i jesi samo roba, vrlo brzo istrošena. Ne radi se o cijeni uopšte, da si rekla i 250km ja bih ti dao ali da bude dobro. Ali ti si kao prvo jeftina, može da te ima svako ko skupi 1t0km ali to ništa ne bi bio problem dok nisi počela da vrijeđaš ovdje musterije i naše žene. Pa pogledaj se na sta ti ličiš. Pička ti je kao da je voz prošao kroz nju na zalost, razvaljena ko kanta. Koliko si ti ovdje i u susrini sa nama pokazuje tvoj način izražavanja, počela si da se ponasas kao muškarac, da pišeš kao mi, da psuješ kao mi. Uskoro će i glas početi da ti mutira🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh