BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ali smarate sa anom, nije ni cudo sto nam je ovako javno los izbor kakvih debila ima, cura radi sta radi, boli vas kurac koga je ona vratila. Odete ako vam se ne svidja ne idete vise i to je to sta smarate svakodnevno oko nje, cura korektna pristojnog izgleda da je neka zvijezda i nesto sto nikad nece dozivjeti nije, ali ne peglajte bezveze.
 
Pa stas mozda si loš pa sam te smlatila 😂😂😂 samo se zalis i kukas ako ti se jebe neka prepicka druze odes nadjes platis izujes se , nego kukas koda ja imam carobni stapic 😂
Ja ne znam kakav problem imaju pojedini likovi,meni je svaki put s tobom dobro. Možda baš ima veze s veličinom? 😀A ono neki dan je bilo vrh pa evo i javno da se zahvalim 🖤Crnka🖤 Vidimo se mi ponovo za par dana 🙂
 

Jel bio neko kod ove mozda? Vidim da je sad u Sarajevu, prethodno je bila u Beogradu i Zagrebu.
 
Ja ne znam kakav problem imaju pojedini likovi,meni je svaki put s tobom dobro. Možda baš ima veze s veličinom? 😀A ono neki dan je bilo vrh pa evo i javno da se zahvalim 🖤Crnka🖤 Vidimo se mi ponovo za par dana 🙂
Ja ne znam koliki problem mora da ima neko pa da se zaljubi u prostu prostitutku i da je posjećuje svakih par dana. 🤣Kolika je tvoja veličina pitam se kada te zadovoljava jedna prosta seljancura i jos pri tom vrijeđa klijente svoje, naziva nas debilima a takodje i naše žene koje citiram riječi prostitutke "ne liče ni na sta".
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh