BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Dosta se toga ja zajebajem al za Ilmu ziva istina da nije cista jer kako moze i biti cista kad pusta i bez kondoma kome hoce
A jebe se dnevno minimalno dvaput sa razliciti
Ja sam cuo od momka prije koji mjesec koji je bez zastite i imao je neke simptome isao u doktora i dobio neku kremu i jos nesto i mislim bez odnosa 2,3 mjeseca da bude
E sad jel to bolest ili neka infekcija gljivicna ili iritacija to ne znam
Infekcija... e to je razlika sto ja i ne pusim bez kondoma a ne nesto drugo. Jer cuvan sebe jebi te pare ako sebe ne cuvas.
 
@ana23.23 E pa mozemo se nadati onda da je samo infekcija a ne bolest neka ozbiljnija mada dok ne cujem da se neko bas testirao posle nje bez zastite tada mogu biti siguran s obzirom da bi ta prije skocila s mosta nego se testirala
 
Stavite kondom i nema straha od zaraze, jest’ da ga je lijepo staviti bez kondoma ali…
Btw na Inst., na story u Ilme ima neka kolegica ..
Znamo li ko je ?! 😁
 
Ne treba curu napadati bez dokaza ali dobro je sto se o ovome prica. Kad se oboli onda su problemi i trka doktoru. Samo ona treba imat jako dobru higijenu ako misli raditi taj posao
Ok, ali ono što ja vidim kod nje na instagramu, cura malo malo pa u jakuzziju. Ne kontam kako nije čista. Imam osjećaj da su se neki ovdje registrovali samo da bi tu Ilmu sjebali u poslu. Ne kažem da nije, nisam bio, ali brate ti si drugi koji se tek registrovao pa paljba odmah na nju.

Meni to više liči na odbijanje i da niste umočili ni ti ni ovaj Evan koji usput reklamira xbonušu pa sad ajde da joj trpamo ovako kad nismo mogli ni sa ni bez kondoma.
 
A ljudi jbt...ako niste bili sa njom nemojte više drobiti o tome je li ovakva ili onakva...😑 Davajte samo info iz prve ruke ili pouzdanih izvora.
 
Ok, ali ono što ja vidim kod nje na instagramu, cura malo malo pa u jakuzziju. Ne kontam kako nije čista. Imam osjećaj da su se neki ovdje registrovali samo da bi tu Ilmu sjebali u poslu. Ne kažem da nije, nisam bio, ali brate ti si drugi koji se tek registrovao pa paljba odmah na nju.

Meni to više liči na odbijanje i da niste umočili ni ti ni ovaj Evan koji usput reklamira xbonušu pa sad ajde da joj trpamo ovako kad nismo mogli ni sa ni bez kondoma.
Sta druze oces rec da jacuzzi ispire bolesti?

Ne kontas kako nije cista? Aha pa evo mozda nije cista jer pusta bez kondoma ko joj se svidi, uopce ne obraca neku pozornost jel s kondomom ili bez, pusi bez kondoma svakome, jebe se svakodnevno s razlicitim likovima… Malo li je?

Iz prve ruke znam kakvih je problema imao momak koji je umocio bez, i pisao sam o tome.
 
Zenska je seljanka prve klase, ko god se vrti po Mostaru i goldenu zna to…
I kad cujem ne kontam kako Ilma nije cista, e bgm svasta…
Ja ne kontam kako moze bit cista eto
 
Ako se osjeti čudno tokom sexa nema to veze sa kupanjem, jacuzzijem i šamponom. Gljivične i virusne infekcije uzrokuju neprijatan miris.
E pa gljivicnu sigurno ima, a za virusnu ne znam male su bome sanse da nema…
Dakle znam dvojicu koji su imali simptome posle nje a to je sigurno gljivicna ako ne i virusna infekcija..

Uostalom da ne mlatim ja vise, ja pricam iz prve ruke informacije neka se testira bgt ako je cista i razuvjeri nas ako vec radi za 150 eura hahah
 
Sta druze oces rec da jacuzzi ispire bolesti?

Ne kontas kako nije cista? Aha pa evo mozda nije cista jer pusta bez kondoma ko joj se svidi, uopce ne obraca neku pozornost jel s kondomom ili bez, pusi bez kondoma svakome, jebe se svakodnevno s razlicitim likovima… Malo li je?

Iz prve ruke znam kakvih je problema imao momak koji je umocio bez, i pisao sam o tome.
Hoću da kažem da ne možeš tvrditi za nekoga da je prljav ako se kupa često!
Dalje, te tvoje tvrdnje da je tebi neko nešto za nju tvrdio su na nivou rekla kazala, tj imaju jačinu kao kod cige guma na gaćama.
Ti si se registrovao da nju pljuneš jer ti očito nije dala, iako si stranicu prije pisao da si je trpao i bez kondoma, i onda kad tako uzmeš pa joj na jednoj stranici pišeš da je ne bi jebo nikada pa onda na sledećoj pišeš da si joj ga trpao bez kondoma, zapitaj se ko će tebi takvome da povjeruje bilo šta.
To što se ona jebe bez kondoma, to je ba njena stvar i onih koji je jebu.
Meni je recimo više zanimljivo to što ničete ko gljive poslije kiše vi koji govorite loše o njoj, a nemate nikakvu relevantnu prošlost tu na forumu, u smislu da ste vi neko kome bi trebalo vjerovati. Uz dužno poštovanje prema obojici, mada mislim da si ti fejk ionako, dok za ovog novoregistrovanog ne mogu ništa reći, makar je čovjek fino i na fin način upozorio, ali ovakav način pisanja i pišanja po nekome je sumnjiv.
 
Uostalom da ne mlatim ja vise, ja pricam iz prve ruke informacije neka se testira bgt ako je cista i razuvjeri nas ako vec radi za 150 eura hahah
Ti matori ni ne znaš šta je to iz prve ruke. Iz prve ruke ti je kad si ti guzio pa si vidio, osjetio taj smrad, itd itd. A ne rekla kazala, moj mi jaran rekao, itd.

Evo ja se smijem kladit da se ti vrtiš po mjestima gdje se i dotična vrti i iz one nemogućnosti da dođeš do nje pišeš o istoj ovo što pišeš, a bacio si majmuna na istu sigurno 100 puta.

Jebiga, frustracije su čudo.
 
Ti matori ni ne znaš šta je to iz prve ruke. Iz prve ruke ti je kad si ti guzio pa si vidio, osjetio taj smrad, itd itd. A ne rekla kazala, moj mi jaran rekao, itd.

Evo ja se smijem kladit da se ti vrtiš po mjestima gdje se i dotična vrti i iz one nemogućnosti da dođeš do nje pišeš o istoj ovo što pišeš, a bacio si majmuna na istu sigurno 100 puta.

Jebiga, frustracije su čudo.
Pa eto koliko znas
Do ilme moze doc svaka budala kralju moj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh