BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

pozdrav raja,ja sam ostavio broj od Selme.djevojka nije prevarant mada sam i ja mislio pošto trazi 30 km unaprijed za stan,ja sam se borio i na kraju uplatio joj 30 km i nakon sat vremena me je pozvala da dođem vrh lijepa je i dobro radi,Djevojka je izvarana i zbog toga trazi za stan unaprijed,zivi sa roditeljima i zbog toga trazi da se uplati unaprijed skromnih 30 km
Nju nisi naguzio pa došao raju ovdje da guziš?
 
Smrdi haos dole . Ne radi anal . Ja sam poslije nje 3 dubinska u autu radio
Svaka tebi čast brate moj meni je neshvatljivo da netko može ići jebat onako nešto plus ako je još istina ono što se za nju ovdje pisalo (po slikama što mogu vidjeti o kome se radi) a i sigurno si 49292 koji je rekao da ima problema s higijenom..dosta vas je koliko vidim išlo kod tog slona..ne znam pokušavam se vodit onim "rupa je rupa" ali kad vidim ono plus ako smrdi..ne znam stvarno ljudi mogu ovdje svašta jebat..(nije hejt brate samo rokaj samo se generalno ne mogu načudit da ljudi mogu ići takvim ko sto su ta aida ili raspala kleptomanka ehlimana)..ako moram birati izmedju drkanja i karanja takvih..biram hladno ovo prvo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh