BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ili

I ti mi das njen br. kralju, a ja zamolio da je normalna,da necu iz oglasa. Hvala drug. Ne znam samo zasto ste nervozni i sta vam smeta ali takvi nikada nnecete naci nista.
Vidim da pisete da i one biraju. A evo meni se javila jedna koje nema ni u oglasu ni na i sta. bar tako kaze, 36god razvedena, dvoje djece. Mislim da mnoge žene citaju sta pisemo. Ako ih nazivate lokalnim dronfuljama nikada nista nnecete karati.
Adio.. Ja odoh sa ovom na veceru a vi se prepucavajte i dalje jel mrsava jel debela jel skupa itd... U svakom gradu imam srece jbg.
Ti si pukao skroz. Ljudi odavde idu da karaju zato sto ili zele da probaju nesto novo ili nemaju vremena da se vidjaju sa nekim mjesec dana da bi jebali.
Ti sa druge strane nikada nisi osjetio zenski dodir pa ti fali i zelis da parama kupis da neka cura/zena izadje sa tobom jer ne znas drugacije. Boli me kurac je li udata/razvedena ili nevina, jedini kriterijum koji imam je je li dobra picka ili ne. Necu se zaljubiti u kurvu ili planirati da je zaprosim.
 
Ti si pukao skroz. Ljudi odavde idu da karaju zato sto ili zele da probaju nesto novo ili nemaju vremena da se vidjaju sa nekim mjesec dana da bi jebali.
Ti sa druge strane nikada nisi osjetio zenski dodir pa ti fali i zelis da parama kupis da neka cura/zena izadje sa tobom jer ne znas drugacije. Boli me kurac je li udata/razvedena ili nevina, jedini kriterijum koji imam je je li dobra picka ili ne. Necu se zaljubiti u kurvu ili planirati da je zaprosim.
Hahaha mislim da si ti puko i da si ti neizivljen. Jer da imas iole iskustva životnog ne bi ti bilo bitno da je picka samo dobra nego i sta ti da picka pruža. Kontas! A pružiti za pola sata, posto nemas vremena vise ti moze samo hiv, hepatitis, sifilis i sl. A ti ces to sve isto prenijeti svojoj partnerici. Meni ne hvali pažnja i ženski dodir, imam vremena za razliku od tebe da provedem s kim hocu, sta je problem?Ja dosao sa strane i pokupim vam ribu koja je van ove price jos cu je dobro pocasti ti, a vi na ovom forumu se samo prepucavate, napadate, negodujete isl. Zato i ne karate. Cijelu Bosnu sam prosao uz duž i poprijeko, jebao sam sve sto je valjao i sa oglasa i sa city of love i ege i van svih tih stranica i jako dobro znam sta valja sta ne.
Ja sam druže od kurvi koje ti trazis umoran. Samo sam tražio nesto ok normalno i nasao a vi ste zapjenili kao da sam vas opljačkao. 😀😀
 
Hahaha mislim da si ti puko i da si ti neizivljen. Jer da imas iole iskustva životnog ne bi ti bilo bitno da je picka samo dobra nego i sta ti da picka pruža. Kontas! A pružiti za pola sata, posto nemas vremena vise ti moze samo hiv, hepatitis, sifilis i sl. A ti ces to sve isto prenijeti svojoj partnerici. Meni ne hvali pažnja i ženski dodir, imam vremena za razliku od tebe da provedem s kim hocu, sta je problem?Ja dosao sa strane i pokupim vam ribu koja je van ove price jos cu je dobro pocasti ti, a vi na ovom forumu se samo prepucavate, napadate, negodujete isl. Zato i ne karate. Cijelu Bosnu sam prosao uz duž i poprijeko, jebao sam sve sto je valjao i sa oglasa i sa city of love i ege i van svih tih stranica i jako dobro znam sta valja sta ne.
Ja sam druže od kurvi koje ti trazis umoran. Samo sam tražio nesto ok normalno i nasao a vi ste zapjenili kao da sam vas opljačkao. 😀😀
Samo da naglasim, ona se meni javila, i predložila veceru. Vrlo rado, upravo je cekam. Svako neka trazi sta mu odgovara!
 
Znači Sara - brazilka, dobro dupe, dobra sisa.. Nezainteresovanost i mimo dogovora ne pristaje na stvari koje su dogovorene.. Sigurno ne vrijedi posjete!
Isto iskustvo. Prvi put da mogu reci da sam ostao bas razocaran ( mada djevojka izgleda prilicno dobro, slikonske su grudi itd). Toliko je nezainteresovana bila da mi je postalo neugodno. Platio za 1h, ostao mozda 35-40 minuta. Poslije pusim cigaru ispred zgrade i razmisljam koji vrag je ovo bilo, i zasto mi je ovo trebalo u zivotu ?? :unsure::unsure:
 
Nemoj druze, plati meni, nisam gay ali ako nista izdrkat cu ti, imam svoj stan, skontat cemo se hahah. U biti nije vrijedna tog novca zaista, bolje dalje traziti vjeruj. :LOL:
Ovaj prvi dio cu izignorisati ;) a na drugi sta da kažem... Danima ovdje govorim dajte nešto fino, par brojeva da sebi izaberem dobio samo jedan uopće se ne javlja, ne odgovara... Što se mene tiče ne znam ima li možda djevojaka i ovdje čak registriranih neka se jave ali nemoj mi ovih nezainteresiranih nikako...
 
Bila je ona tamnoputa mala prošle sedmice, ona je bila bašš... :D
Nisam s njom bio, bile su dvije brazilke prije nje u Mostaru, pa su poslije dosle i u Sarajevo/Banja luku/Tuzlu cini mi se. Obje pravo "friendly" super bilo, s jednom poslije sjedio na balkonu pili vino, ispricali se, ova druga nije znala nista na engleskom, cirkus. Ne znam gdje su sad, bas evo gledam da vidim jesu li u BiH jos, ali cini mi se da nisu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh