BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Glavonja, babe su dame jel ? Starija dama- MILF? Ako ti nesto nije jasno ostavis broj u privatnoj i sve ti objasnim.
Papak seljački, te fazone prodaji i prosipaj djeci što se igraju iza Skenderije a ne meni.
A ako želiš izigravati turbo papana slobodno se ti javi meni u pp i ostavi podatke, često dolazim u Sarajevo...
 
Ma kakav ti tastatura mangup iz Velike Kladuse tuga ocm. Duhovit nisi nemoj pokusavat dede ti.
Stani mirno kada spominješ Krajišnike, ako ne znaš zašto pitaj svojeg babu.
Pogotovo Krajišnike koji imaju 52 godine kao ja što imam...koji su prošli to što su prošli kso mladi momci.
Ja sam rekao svoje kratko i jasno, a ti i dalje piši tastarura ratnik, nisi duhovit, tuga.com i šta god želiš.
U pola dana i u pola noći stojim i tebi i svakom drugom na raspolaganju...pa bujrum !

Pozdrav,
 
52 godine ne znas se ponasat. Posaljem ja tebi ljuti krajisnik kontakt pa se ti javni da se provozamo kad dodjes. Poz 🤫
 
Ja ničije podatke ne tražim niti bilo kakav X bon niti išta tome slično... znači ko je pristojan i ok taj se samnom lako dogovori... javili ste se ja sam Vam kulturno odgovorila, a zaključak donosite sami bez ikakve osnove....
Ja čuvam i svoj identitet i svojih klijenata.
A, da piskaram porukice i šaljem slike od toga nema ništa....
E sad ko razumije shvatiće!
 
Ova kurtoncina Dobric_cosic, sluzi na forumu da zamajave clanove, predlazem da ga izbacimo sa foruma. Garantujem da p***u nije uzivo vidio a predstavlja se kao neki jebac. Forum treva ocistiti od ojebina kao sto je doticni dobrica
Pa sto fino ne kazes da si ljut jer nisam htio broj da ti posaljem od Rade
A evo neka kazu ljudi svima sam poslao od Mare i Gage
Jednostavno ne vrijedi slati broj od Rade kad se nece javiti djevojka dok ne kazete ko vam je dao broj
A ja svoje ime i prezime necu da nikome ovdje dajem
Samo sam komentario da sam bio kod Rade a ne da cu davati sivima broj
 
Bio sam ja vise puta,nema sta za reci
Grudi su petica,(posto je mlada ne vise joj grudi,stoje kao da su slikoni)
Fine usne zubi ma sve,ima i svoj smjestaj
150KM sat
Urbana djevojka kad dodjes pice ti dadne,zajebancija prica, pa onda sex nema zurbe
Ne znam iz kojeg razloga ali radi samo sub i nedeljom,eventualno petak nekada
Brate moze kontakt u pp?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh