BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Najgore sto stvarno gdje god nadjes neku zensku, bilo koji grad, velike sanse da su fejk profili, ili jedna cura pravi hrpu profila i stavlja lazne slike misleci da ce vecina ljudi kad dodje biti u fazonu "kad sam vec tu jebat ga"
 
Imaš EGE stranicu punu fiktivnih profila, a đavo zna šta se iza njih krije 🙄
Hmm. Ove strankinje sa EGE su uglavnom lažni profili na način da se kače slike nekih profi modela i onda stavljaju besmisleni podaci (nationality, age), a sve da bi vas navukli na neki dolazak koji se onda uigrava sa nekim sistemom uplate preko Vibera. U suštini je to prevara, a ne neka usluga koja ima veze sa dobrim provodom.
 
Hmm. Ove strankinje sa EGE su uglavnom lažni profili na način da se kače slike nekih profi modela i onda stavljaju besmisleni podaci (nationality, age), a sve da bi vas navukli na neki dolazak koji se onda uigrava sa nekim sistemom uplate preko Vibera. U suštini je to prevara, a ne neka usluga koja ima veze sa dobrim provodom.
Moja iskustva sa agencijama su ok. Nekada zna biti druga djevojka, a ne ona sa slika. Ali opet ne posalju krš. A sto se tice slika, one su profesionalno uređene, zato izgledaju kao modeli.
 
Hmm. Ove strankinje sa EGE su uglavnom lažni profili na način da se kače slike nekih profi modela i onda stavljaju besmisleni podaci (nationality, age), a sve da bi vas navukli na neki dolazak koji se onda uigrava sa nekim sistemom uplate preko Vibera. U suštini je to prevara, a ne neka usluga koja ima veze sa dobrim provodom.
Placanje je uvijek na ruke. Bar ja nisam naletio na prevaru.
 
Pozdrav, jel ima neko iskustva s ovom djevojkom. Cijena? Kakva je itd?
 

Prilozi

  • 7EE2734E-DD9B-4C7E-97AB-DAE028D1B678.jpeg
    7EE2734E-DD9B-4C7E-97AB-DAE028D1B678.jpeg
    297,9 KB · Pregleda: 211

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh