BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nisi u pravu,ne prijetim već ću ga naći.Fino sam ga upozorio lik vrijedja redom.Vidjeće kad bude cvilio da li će biti normalniji.Boli me kurac jel' ima 18,19...treba ga naučiti civilizovanom ponašanju,a pogotovo da ne vrijedja žene.Tog isfrustriranog pederčića su tukli cijeli život,od familije,raje,školskih,treba....Kurči se na netu,a uživo će da cvili i izvinjava se.Dam se uključio u nešto što nema veze s njim,sam naziva žene kurvama,mene vrijedja...takvi bi jebali curicu od 12 godina,sestru svoju,takvi nabijaju pse i mačke nogom na ulici...i takvi zaslužuju da ih se nabije opet
jesi se to zaljubio u kurvu hahahhahahah?
 
Ermine ti si vrh.Znači kupio si dva bona od po 200 km,i išao na rizik.Vjeruj svaka ti čast ako je to tako jer Bil Gejts to ne bi uradio,a Elon Musk možda,jer je lud.Prestani s preseravanjem s punim imenom i prezimenom i ne varaj ljude koji mukotrpno rade da bi priuštili sebi pola sata ili sat zadovoljstva mjesečno.Ako imaš malo dupe,ne brini,proširiće se
A sigurno on i postavio oglas pa kaže da je bio kod nje.
 
De bolan ostavi broj, adresu,da se prijavimo ..ima nas dosta
Ako sam dobro pročitao šta si napisao onda tebi ne treba njegovo ni ime, ni prezime, br telefona, niti adresa jer imaš cyber "moć" da saznaš sve osobne/lične podatke, adresu kao i IP adresu svih ovdje nas običnih irgeta i smrtnika,

Maksuz selam i nemoj šta zahateriti mr. Edward Snowden...
 
Znaci iskustva i recenzije, a od iskustva i recenzija ništa.
Danas i sutra sam tu oko Brčkog, jel ima tko šta provjereno da ima prostor a može i u autu.
Tnx
Ako niste ništa pronašli za Brčko i ako ste isključivo ozbiljan i diskretan muškarac javite mi se ja ću vam dati kontakt od jedne jako lijepe i mlade djevojke sa područja Brčko distrikta koje nema nigdje u oglasima i sl.
Naglasio bih samo da nije jeftino tako da ako očekujete nešto tipa 50-100 km onda nemojte ni pokušavati i gubiti vrijeme.

Lp
 
Ako niste ništa pronašli za Brčko i ako ste isključivo ozbiljan i diskretan muškarac javite mi se ja ću vam dati kontakt od jedne jako lijepe i mlade djevojke sa područja Brčko distrikta koje nema nigdje u oglasima i sl.
Naglasio bih samo da nije jeftino tako da ako očekujete nešto tipa 50-100 km onda nemojte ni pokušavati i gubiti vrijeme.

Lp
50-100KM je jeftino haaha, da ima takvih u Sarajevu..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh