BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ma možeš i na čelo da im urežeš džaba opet ne kontaju.Nego kontam da si jedina cura na forumu i trpiš sva ova naša prepucavanja i preseravanja(jedino žensko za koju ima recenzija da je stvarno žensko,i to kakvo op.a),i predlažem da napravimo neki račun gdje ćemo ti uplatiti simbolični iznos,kolko ko da,da si priuštiš nešto lijepo po tvome izboru(ako ništa odeš na Vlašić ili Jahorinu za vikend da napuniš baterije za nas),pa da vidimo koliko će se forumaša odazvati na ovu akciju,da pokažu da poštuju žene bez da "im umoče".Znam da ću i ja biti sad izložen raznoraznim osudama,i kao da želim da ti se dodvorim i to,vjeruj nije tako,već jednostavno da pokažemo da smo ljudi.Neki će reći i što će joj ona dobro zaradi i to,al raja samo se postavite u situaciju da nepoznat lik plazi po vama,za kolko biste to odradili,i bi li uopšte!!Ovo je pilot ideja i ako ko ima kakav prijedlog još nek se javi.Niti je znam,niti sam ona,niti sam joj menadžer,samo sam čovjek!A ako i ona ode s foruma neće više biti zanimljivo.Lp svima i ne zamjerite
Ja neću, neće crnka da dođe za bl 😂
 
Hahaahaha a joj mozda i dodjem ali ne jos , nisam se ni za mostar odlucila , malo je tesko jer ne poznajem grad , sarajevo odlicno znam..mozda dodjem nikad se ne zna
Ma mostar ti je jednostavan grad
Prvo se dogovoris i kazes svoje uvjete pa kome pase pase da ne dolaziš na slijepo
Ima par motela koje svi taksisti znaju i to ti je najjednostavnije
 
Ma mostar ti je jednostavan grad
Prvo se dogovoris i kazes svoje uvjete pa kome pase pase da ne dolaziš na slijepo
Ima par motela koje svi taksisti znaju i to ti je najjednostavnije
Stan bi svakako uzela , ne motel .. 😁 objavicu sutra ujutru da li dolazim bicu cetvrtak (tj.sutra) i petak za pocetak da vidim kako ce ici😁
 

Jebem je u šupak. Godinama se jebavala za 100 KM na Alipasinu i oglasavala u superoglasima a sad promijenila nacin oglasavanja i trazi 260 KM.
Inace mala prirodna plavka ...moglo bi se svasta napisati o njoj i njenoj dilerskoj karijeri....
 

Jebem je u šupak. Godinama se jebavala za 100 KM na Alipasinu i oglasavala u superoglasima a sad promijenila nacin oglasavanja i trazi 260 KM.
Inace mala prirodna plavka ...moglo bi se svasta napisati o njoj i njenoj dilerskoj karijeri....
Inflacija druže 🤣
 
Jebote cura se bavi unosnim poslom, ima para a vi joj nudite motele i studentske sobe. najbolje da se potuca po tim stracarama, ili onaj gore pametnjakovic nudi da joj skupljamo humanitarnu pomoc za nju, a ona zaradi za dan koliko mi zaradimo za mjesec
Rašire noge efektivno 15min i uzmu 150-200KM, pa neka je 30min, to znači teoretski satnica min 150x8h=1200KM dnevnica...💰
Gospodo primanjima Bajdena su cca
800.000/360=2222KM dnevnica 🤔🤐
 
Rašire noge efektivno 15min i uzmu 150-200KM, pa neka je 30min, to znači teoretski satnica min 150x8h=1200KM dnevnica...💰
Gospodo primanjima Bajdena su cca
800.000/360=2222KM dnevnica 🤔🤐

Najviše ima veze u kojim krugovima se druži i koliko je popularna jer džaba ti što ti hoćeš i 20 likova dnevno kad to nije lako promovisati, a da ne pričamo o tome kakvi likovi će ti doći na vrata.

Čitava ta mreža se gradi godinama, isto zavisi koliko je konkurencije, koliko se reklamira itd.

Postoji veliki raspon, moja procjena je da je zarada između 2000 do 10000 km mjesečno. Nije to lagan posao da samo tako možeš da se štancaš sa likovima, to sve ima svoj teret, prvenstveno mentalni.

imaš neke podatke koje izađu u javnost:



I na osnovu toga vidimo da su rijetke one koje rokaju 10-15k mjesečno, većinom to budu starlete jer imaju maksimalno eksponiranje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh