BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mala recenzija, iako joj vec svi pjevaju hvalospjeve. Danas sam bio kod crnke, ugodna atmosfera, sve po dogovoru i djevojka je jako lijepa, opustena i prijatna. Sve preporuke, vidimo se opet krajem mjeseca @Crnka
 
Znaci iskustva i recenzije, a od iskustva i recenzija ništa.
Danas i sutra sam tu oko Brčkog, jel ima tko šta provjereno da ima prostor a može i u autu.
Tnx
 
Pozdrav,
Kulturan i uredan sam, a tražim djevojku ili gospođu za odlaske u swing klubove u Sloveniji ili Beogradu u narednom periodu.
Ženske osobe istih želja javite se, budite moje gošće i uživajmo zajedno u lijepim trenucima.
 
Danas bio kod nje kupio sam 2 bona po 200km nisam trebo slikat dala mi je lokaciju u hotelu integra je i sve proslo oke ima malo dupe al sva je plasticna
Ermine ti si vrh.Znači kupio si dva bona od po 200 km,i išao na rizik.Vjeruj svaka ti čast ako je to tako jer Bil Gejts to ne bi uradio,a Elon Musk možda,jer je lud.Prestani s preseravanjem s punim imenom i prezimenom i ne varaj ljude koji mukotrpno rade da bi priuštili sebi pola sata ili sat zadovoljstva mjesečno.Ako imaš malo dupe,ne brini,proširiće se
 
Ermine ti si vrh.Znači kupio si dva bona od po 200 km,i išao na rizik.Vjeruj svaka ti čast ako je to tako jer Bil Gejts to ne bi uradio,a Elon Musk možda,jer je lud.Prestani s preseravanjem s punim imenom i prezimenom i ne varaj ljude koji mukotrpno rade da bi priuštili sebi pola sata ili sat zadovoljstva mjesečno.Ako imaš malo dupe,ne brini,proširiće se
Ako nije tako, pošto si ostavio ime i prezime,ostavi nam i adresu,broj telefona da možemo da se prijavimo na Konkurs u tvojoj firmi...
 
Ne zajebavaj, ozbiljno je, ne može se ništa naći hahaha jbt da u Bosni gdje ljudi rade za 300 maraka ne možeš nać kurvu za 50-100 maraka ne ide mi u glavu…
Sorry,već tako napisano,a imam ludu maštu.Jbg,manje sredine,manja potražnja,plus sve se zna...Pa drug Zg ti nije daleko autoputom,a imaš bolji izbor nego u Štutgartu...
 
Ermine ti si vrh.Znači kupio si dva bona od po 200 km,i išao na rizik.Vjeruj svaka ti čast ako je to tako jer Bil Gejts to ne bi uradio,a Elon Musk možda,jer je lud.Prestani s preseravanjem s punim imenom i prezimenom i ne varaj ljude koji mukotrpno rade da bi priuštili sebi pola sata ili sat zadovoljstva mjesečno.Ako imaš malo dupe,ne brini,proširiće se
I ono što ti život ceo da provodiš svoje vrijeme hvala Bogu pa nije moj život zato se sveo tu sam da rizikujem da je boli kurac također sam tu da bacim 100 € na tvojе celu da se popišan po tebe
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh