BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ma pusti debila kraju. Ovaj @bibop je debil teške kategorije, nema gdje ne piše komentare po forumu, u svakoj ga temi ima, prosipa se svugdje ko đubre po njivi a pičke nije vidio u životu isto kao i brat mu po debilizmu @Mostar83.
Pametuje i mudruje a očito ne shvata da mu je svaka glupa i šuplja da ne može jadnije biti.
Takve debile i frustrirane budaletine treba izopćiti za stalno sa ovog foruma.
Niti sam te gdje spomenuo niti uvrijedio, a ti tako pises i vrijedjas. Procitaj samo svoj post sto si napisao. Pun si neke mrznje. Opusti se malo.
Evo ja tebi necu ni jednu ruznu rijec napisati.
 
Na ovom Forumu ništa pametno, da li neko ima broj od Aldyane, djevojaka sa Otoke, ili tako nešta. Da je lokalno, da nije skupo (Jer bi išao više puta)..
 
Da prepricam svoje iskustvo sa strankinjama danas. Dogovorim sa jednom u 4 sata poslijepodne, ona mi pomjeri na pola 5 ajde dobro. Dodjem u pola 5. Ona salje na whatsapp da joj treba 5-10 minuta i tako odgodi. Kontam u sebi ja tebe placam pizda ti materina jos te trebam cekati. Meni sve to sumnjivo, jos upratim tu 2-3 sumnjiva lika setkaju se. Javim joj se ja i kazem da je nazovem da vidim da nije neki scam, nece ona. Ajde, da mi broj ulaza i kaze pozvoni na "Sara". Ja pozvonim ona samo otvori. Kazem joj da kaze nesto na interfonu nece, ja se fino pokupim i odem. Ulica vam je Petrakijina 1 da znate. Kako mi se prijebalo bas, javim se azijatkinji sa EGE. Dogovorimo se, nazovem je, na video call javi se i kazem joj eto me za 10 minuta. Otvori mi vrata dole, popnem se gore. Apartman odlican, ona grmi, opusta te. Pusenje jako dobro iako sam imao i boljih, ali jebacina jedna od boljih ikad, vrhunska. Sise ogromne, u licu prelijepa. Kakva cura bog te yebo. Da imam para guzio bi je tri put dnevno 🤣. Ona opustena skroz, duhovita, zna engleski odlicno.

Uglavnom, nikad vise sa nasim odavde, koje sebe precjenjuju a qrcu ne valjaju, nit se znaju yebati, hem su pegle i umisljene ko da su Kim Kardashian, hem su u faci gadne i narkomanke 90 %.
CRNKA na aparatima! ;)
 
Ponašate se ko klinci
Nisi u pravu,ne prijetim već ću ga naći.Fino sam ga upozorio lik vrijedja redom.Vidjeće kad bude cvilio da li će biti normalniji.Boli me kurac jel' ima 18,19...treba ga naučiti civilizovanom ponašanju,a pogotovo da ne vrijedja žene.Tog isfrustriranog pederčića su tukli cijeli život,od familije,raje,školskih,treba....Kurči se na netu,a uživo će da cvili i izvinjava se.Dam se uključio u nešto što nema veze s njim,sam naziva žene kurvama,mene vrijedja...takvi bi jebali curicu od 12 godina,sestru svoju,takvi nabijaju pse i mačke nogom na ulici...i takvi zaslužuju da ih se nabije opet
 
CRNKA na aparatima! ;)
Sve je to ok,al drug,da li si imao zaštitu cijelo vrijeme,jer se većina spolnih bolesti prenosi i oralnim putem.Te "Strankinje sisate su prošle Sito i Rešeto,dok nisu upoznale tebe",i vjerujem da je sex bio vrhunski sa profesionalnom trebom koja ima turu od Karpata do Alpa,ali je po meni bolje biti sa našom amaterskom djevojkom koja ima min.99 % manje rizičnih faktora od te tvoje Pamele Anderson iz Čuvara plaže 😁
 
Nisi u pravu,ne prijetim već ću ga naći.Fino sam ga upozorio lik vrijedja redom.Vidjeće kad bude cvilio da li će biti normalniji.Boli me kurac jel' ima 18,19...treba ga naučiti civilizovanom ponašanju,a pogotovo da ne vrijedja žene.Tog isfrustriranog pederčića su tukli cijeli život,od familije,raje,školskih,treba....Kurči se na netu,a uživo će da cvili i izvinjava se.Dam se uključio u nešto što nema veze s njim,sam naziva žene kurvama,mene vrijedja...takvi bi jebali curicu od 12 godina,sestru svoju,takvi nabijaju pse i mačke nogom na ulici...i takvi zaslužuju da ih se nabije opet
Ti rece da znas o njemu sve , a u sustini se ponasas identicno kao on , samo sto branis jednu stranu a napadas drugu.Sa tvoje strane apsolutno nezrelo bas kao i sa njegove.Cyber prijetnja , navodno znas licne podatke , bla bla .kako je to drugacije od onoga sto on radi , ako nije i gore ?

Kad vec pokusavas biti frajer , odradi to diplomatski a ne siledjijski.Danas to ne pali , proslo vrijeme opasnih momaka.

Budite normalni ljudi , svi imamo misljenje i svi treba da budemo ako nista pristojni.
 
Ti rece da znas o njemu sve , a u sustini se ponasas identicno kao on , samo sto branis jednu stranu a napadas drugu.Sa tvoje strane apsolutno nezrelo bas kao i sa njegove.Cyber prijetnja , navodno znas licne podatke , bla bla .kako je to drugacije od onoga sto on radi , ako nije i gore ?

Kad vec pokusavas biti frajer , odradi to diplomatski a ne siledjijski.Danas to ne pali , proslo vrijeme opasnih momaka.

Budite normalni ljudi , svi imamo misljenje i svi treba da budemo ako nista pristojni.
Samo odeš u prepiske njega s njima,ponudio liku koji je bio u kontaktu s njim duže vremena lovu,i imaš njegove lične podatke.Poruke na forumima se ne mogu brisati,može samo administrator uz peglanje dovijeka...Tako da,da,nezreo sam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh