BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prekide mi se recenzija
Belma, skroz ok. Izgled prosječan, kao što možete vidjeti na rajlovačkoj cesti. Ponašanje skroz solidno, moja preporuka.
Usput, uzeo sam broj od Belme, znam da neki i dalje traže. Ako ko hoće, pp

Izvinjavam se na dugoj poruci.

Prekide mi se recenzija
Belma, skroz ok. Izgled prosječan, kao što možete vidjeti na rajlovačkoj cesti. Ponašanje skroz solidno, moja preporuka.
Usput, uzeo sam broj od Belme, znam da neki i dalje traže. Ako ko hoće, pp

Izvinjavam se

Prekide mi se recenzija
Belma, skroz ok. Izgled prosječan, kao što možete vidjeti na rajlovačkoj cesti. Ponašanje skroz solidno, moja preporuka.
Usput, uzeo sam broj od Belme, znam da neki i dalje traže. Ako ko hoće, pp

Izvinjavam se na dugoj poruci.
Možel br. od Belme u pp
 
Daj ljudi ne saljite mi poruke broj od Belme, to je prostitutka u rajlovcu pored ceste, prodjete autom ako je slobodna pokupite je i onda njoj trazite broj ili sta vec hocete.
Daj ljudi ne saljite mi poruke broj od Belme, to je prostitutka u rajlovcu pored ceste, prodjete autom ako je slobodna pokupite je i onda njoj trazite broj ili sta vec hocete.
Jarane,sam si
Daj ljudi ne saljite mi poruke broj od Belme, to je prostitutka u rajlovcu pored ceste, prodjete autom ako je slobodna pokupite je i onda njoj trazite broj ili sta vec hocete.
Drug trenutno si ko u onome skeču Nadrealista starih,kad Nele kao novinar objavi vijest da su stigle plate,i svi ga onda zovu i na kraju dodju ispred RTV doma da im ih podijeli 😂 Djaba objašnjavaš,i ja sam se jednom tako zajebao.Ignor samo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh