BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Odes ispred bilo koje srednje skole i okolnih kafica i vidjeces masu likova u stilu Jale Bube sa bradama sa parkiranim BMW koji cekaju da provozaju djevojcice.
Sta mislis da se sano vozaju.
Eto ti materijala pa im idi suditi.

A potanje za tebe

Ko to treba da jebe te srednjoskolke ?

Odes ispred bilo koje srednje skole i okolnih kafica i vidjeces masu likova u stilu Jale Bube sa bradama sa parkiranim BMW koji cekaju da provozaju djevojcice.
Sta mislis da se sano vozaju.
Eto ti materijala pa im idi suditi.

A potanje za tebe

Ko to treba da jebe te srednjoskolke ?
Kome je po tebi to dozvoljeno ?
Neka traze svoju generaciju a ne nas starije. Ako zele nesto neka se sa momcima svojim uzrastom druze. Sta mi imamo tu radit? Druze to je pedofilija,za zatvora ali prvo osjeci kurac i u zatvor strpati i onda svaku vece da te neko jebe u supak dok se god ne opametis. Sta je tb,ne treba nas zanimati maloljetnice. Alooo,sjekira zlata vrijedi. Ne zajebavaj se,danas sutra imacu mozda cerku pa da ti tako naletis pa sjekao bih ti svaki dan komad po komad mesa. Nisi svjestan sta bi radio....jos jednom govorim ti,mani se toga...trazi sebi preko 18+ tacnije svog uzrasta !
 
Neka traze svoju generaciju a ne nas starije. Ako zele nesto neka se sa momcima svojim uzrastom druze. Sta mi imamo tu radit? Druze to je pedofilija,za zatvora ali prvo osjeci kurac i u zatvor strpati i onda svaku vece da te neko jebe u supak dok se god ne opametis. Sta je tb,ne treba nas zanimati maloljetnice. Alooo,sjekira zlata vrijedi. Ne zajebavaj se,danas sutra imacu mozda cerku pa da ti tako naletis pa sjekao bih ti svaki dan komad po komad mesa. Nisi svjestan sta bi radio....jos jednom govorim ti,mani se toga...trazi sebi preko 18+ tacnije svog uzrasta !

Ti meni kazes da sam bolesnik a ti mastas o masakriranju sa sjekirom.
Toliko si kreativan u opisu zlodijela da treba da se zapitas jesi li normalan.

I kakvi ti je to razmisljanje.
Cuj trazi svog uzrasta ?
Ja trazim kurve sto mlađe kao i vecina nas ovdje.
Najbolje su studentice nekad su bile i najeftinije.
 
Neka traze svoju generaciju a ne nas starije. Ako zele nesto neka se sa momcima svojim uzrastom druze. Sta mi imamo tu radit? Druze to je pedofilija,za zatvora ali prvo osjeci kurac i u zatvor strpati i onda svaku vece da te neko jebe u supak dok se god ne opametis. Sta je tb,ne treba nas zanimati maloljetnice. Alooo,sjekira zlata vrijedi. Ne zajebavaj se,danas sutra imacu mozda cerku pa da ti tako naletis pa sjekao bih ti svaki dan komad po komad mesa. Nisi svjestan sta bi radio....jos jednom govorim ti,mani se toga...trazi sebi preko 18+ tacnije svog uzrasta !


I budi siguran da mnogo njih vole starije .
One to zovu sugardaddy
 
Neka traze svoju generaciju a ne nas starije. Ako zele nesto neka se sa momcima svojim uzrastom druze. Sta mi imamo tu radit? Druze to je pedofilija,za zatvora ali prvo osjeci kurac i u zatvor strpati i onda svaku vece da te neko jebe u supak dok se god ne opametis. Sta je tb,ne treba nas zanimati maloljetnice. Alooo,sjekira zlata vrijedi. Ne zajebavaj se,danas sutra imacu mozda cerku pa da ti tako naletis pa sjekao bih ti svaki dan komad po komad mesa. Nisi svjestan sta bi radio....jos jednom govorim ti,mani se toga...trazi sebi preko 18+ tacnije svog uzrasta !

Ako budes mozda imao cerku kao sto pises hices li joj pricati da si jebavo kurve ?
Hoces li joj ispricati kakav je zivot kurvi ?

Moraces dobro paziti u vaspitavanju da mala ne bude kao tata.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh