BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako ima neko broj neke milf 40+ U Tuzli ili bližoj okolini Tuzle koja je provjerena. Zauzvrat dajem broj jedne iz Tuzle koja nije na oglasima i ima oko 33 god.
 
Evo, rođaci, nakon godina i godina veze, pokupim korpu i sad sam solo. Dobar uvod za novog člana, a?

Elem bio sam na ovom forumu par puta (kad su teme imale svega nekoliko desetina stranica) pa znam otprilike kako sve funkcioniše.

Ono što ne znam, je koga zvati u Banjaluci osim one bucke i Lane? Nisu pare problem, već taj pijedestal na koje su se postavile. Ako ima neko neki kontakt za Banja Luku ili okolinu, bio bih zahvalan.

Vidio sam da ima ljudi koji imaju kontakte pa dijele međusobno (kao što BLX reče za ovu Sniježu) ali neću da smaram ljude po inboxu. Ko hoće da pomogne palom bratu neka pošalje nešto!

Jer kao što bi Bora Čorba rekao, "jedini način da se bol prevaziđe, je da prevrneš prvu koja naiđe" ;)
Kurve se mogu postaviti di hoce ako im to budale omoguce tj plate koliko god traže.

Kurvice tretirati kao takve, a ne kao normalne žene.
 
Pozdrav momci
Jel ko bio ili pisao ovoj na city iz zenice?? Kakva su iskustva? Hvalaa
Kristina i Leona ista osoba,zvao poznao je po glasu nebi preporučio,lupa cijenu 100€ a ne vrijedi ni 50KM, nekad davno prije 2 godine bio sa njom,mala visinom i ima sigurno 20-30kg viska,pusenje i seks ocajni.
Aldijana sto se pojavila na City,xbom kao predas na recepciju hotela gdje je smještena i prodjes do nje u sobu 🤣🤣🤣 na to joj nista nisam odgovorio,neka misli da se premisljam hahahha. Na pocetku korone bile su 3-4 mlade u Zenici za do 100KM se moglo svasta nesto,sad koliko znam sve su se povukle,trenutno Zenica bas tanko
 
Kristina i Leona ista osoba,zvao poznao je po glasu nebi preporučio,lupa cijenu 100€ a ne vrijedi ni 50KM, nekad davno prije 2 godine bio sa njom,mala visinom i ima sigurno 20-30kg viska,pusenje i seks ocajni.
Aldijana sto se pojavila na City,xbom kao predas na recepciju hotela gdje je smještena i prodjes do nje u sobu 🤣🤣🤣 na to joj nista nisam odgovorio,neka misli da se premisljam hahahha. Na pocetku korone bile su 3-4 mlade u Zenici za do 100KM se moglo svasta nesto,sad koliko znam sve su se povukle,trenutno Zenica bas tanko
Pretanko, a vamo sve reprezentacija da ogra, sve Bilino Polje, sve nešta, nešto... Pa ljudi, treba prvo poboljšati seksualnu infrastrukturu, pa nek se onda puni stadion! BiH - UEFA 1-0!
 
Kristina i Leona ista osoba,zvao poznao je po glasu nebi preporučio,lupa cijenu 100€ a ne vrijedi ni 50KM, nekad davno prije 2 godine bio sa njom,mala visinom i ima sigurno 20-30kg viska,pusenje i seks ocajni.
Aldijana sto se pojavila na City,xbom kao predas na recepciju hotela gdje je smještena i prodjes do nje u sobu 🤣🤣🤣 na to joj nista nisam odgovorio,neka misli da se premisljam hahahha. Na pocetku korone bile su 3-4 mlade u Zenici za do 100KM se moglo svasta nesto,sad koliko znam sve su se povukle,trenutno Zenica bas tanko
Aldijana? Nova postavljena ova? Sta je s njom?
 
Pisano je vec, ali evo i ja cu. Broj za Sarajevo za ovu sedmicu mi treba da je milf dama i naravno da je cijena pristojna, gledam i na oglasnicima nema neke ponude za milf.
Ako nekome od ekipe sa foruma nije problem da posalje broj i preporuku, neka se javi u pp, naravno podijelim i ja s vama brojeve za Mostar i iskustva.
Hvala unaprijed.
Javi se u pp
 
Tek sam ss probudio nisam sabro imena hhahahah! Hvala ti u svakom slucaju ! Nista onda treba izbjegavati!
Sinoc bio sa njom u hotelu , sve preporuke ,djevojka je beton ,normalna ,sve napisamo ispostovala , jest skupa al vrjedi svake marke , cak i duze od sat vremena ostala samnom , nije prevara nikakve bonove ne trazi od mene sve preporuke za nju
 
Kristina i Leona ista osoba,zvao poznao je po glasu nebi preporučio,lupa cijenu 100€ a ne vrijedi ni 50KM, nekad davno prije 2 godine bio sa njom,mala visinom i ima sigurno 20-30kg viska,pusenje i seks ocajni.
Aldijana sto se pojavila na City,xbom kao predas na recepciju hotela gdje je smještena i prodjes do nje u sobu 🤣🤣🤣 na to joj nista nisam odgovorio,neka misli da se premisljam hahahha. Na pocetku korone bile su 3-4 mlade u Zenici za do 100KM se moglo svasta nesto,sad koliko znam sve su se povukle,trenutno Zenica bas tanko
Sve preporuke za Aldijanu , sinoc sa njom bio u hotelu , djevojka bomba , postena uredna sve ispostovala sto smo dogovorili , nikakve bonove nije trazila , sve preporuke za nju kome nije skupa i ko zeli da se bas dobro provede
 
Pozdrav kolege :)

Da li ima kakve akcije u Cazinu? Putujem tamo za vikend pa bi volio možda i nešto ubost, ako bude prilika. Gdje se mogu pronaći djevojke koje bi eventualno pružale usluge? Nešto poput plavog oglasnika u hr, ima kakva stranica?
 
Sve preporuke za Aldijanu , sinoc sa njom bio u hotelu , djevojka bomba , postena uredna sve ispostovala sto smo dogovorili , nikakve bonove nije trazila , sve preporuke za nju kome nije skupa i ko zeli da se bas dobro provede
Meni pisala bon da se ostavi na recepciji i da prodjem do nje u sobu,Jel i tebi tako rekla ili je bilo placanje na ruke
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh