BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pisano je vec, ali evo i ja cu. Broj za Sarajevo za ovu sedmicu mi treba da je milf dama i naravno da je cijena pristojna, gledam i na oglasnicima nema neke ponude za milf.
Ako nekome od ekipe sa foruma nije problem da posalje broj i preporuku, neka se javi u pp, naravno podijelim i ja s vama brojeve za Mostar i iskustva.
Hvala unaprijed.
 
Raja...mozda je off topic i nisam u toku...ali zanima me da li je automatski prevara kada traze da se uplati bon? Kakva su iskustva?
 
Evo, rođaci, nakon godina i godina veze, pokupim korpu i sad sam solo. Dobar uvod za novog člana, a?

Elem bio sam na ovom forumu par puta (kad su teme imale svega nekoliko desetina stranica) pa znam otprilike kako sve funkcioniše.

Ono što ne znam, je koga zvati u Banjaluci osim one bucke i Lane? Nisu pare problem, već taj pijedestal na koje su se postavile. Ako ima neko neki kontakt za Banja Luku ili okolinu, bio bih zahvalan.

Vidio sam da ima ljudi koji imaju kontakte pa dijele međusobno (kao što BLX reče za ovu Sniježu) ali neću da smaram ljude po inboxu. Ko hoće da pomogne palom bratu neka pošalje nešto!

Jer kao što bi Bora Čorba rekao, "jedini način da se bol prevaziđe, je da prevrneš prvu koja naiđe" ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh