BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zaista ste prešli sve mjere i granice. Em ste bezobzirni pedofil em drski šovinista i to na forumu koji nema veze sa tim. Idite na kamenjarske forume pa tamo pišite ovakve gadosti. Potpuno ste se pogubili. Baš mi je drago što vas je ovaj gosp. Borke počistio i pomeo jače od Corone.
On je poceo s nacionalnim sranjem, jebo te on ti njega
 
Malo mi je neugodno priznati pa makar I ovako anonimno,imam 23 god I nevin Sam Jos uvijek,a I jako sam stidan oko cura,pa mi je jedino rijesenje da skinem mrak I povecam samopouzdanje da izgubim nevinost sa prostitutkom, ali nemam apsolutno nikakvog iskustva tu,niti bilo kakav kontakt,ja sam iz Konjica ako neko ima neku djevojku iz Mostara ili Sarajeva puno bi mi znacilo,oduzio bih se nekako 😁
 
Malo mi je neugodno priznati pa makar I ovako anonimno,imam 23 god I nevin Sam Jos uvijek,a I jako sam stidan oko cura,pa mi je jedino rijesenje da skinem mrak I povecam samopouzdanje da izgubim nevinost sa prostitutkom, ali nemam apsolutno nikakvog iskustva tu,niti bilo kakav kontakt,ja sam iz Konjica ako neko ima neku djevojku iz Mostara ili Sarajeva puno bi mi znacilo,oduzio bih se nekako 😁
Kralju moj fini
Ne bih ja da ti solim pamet ali gdje cea mraknsa ociju skidati sa djevojkama lahkog morala.
Nije ti to brate nikako pametno ali nikako.
Ovo ti je misljenje e sad ti kako hoces.
 
Kralju moj fini
Ne bih ja da ti solim pamet ali gdje cea mraknsa ociju skidati sa djevojkama lahkog morala.
Nije ti to brate nikako pametno ali nikako.
Ovo ti je misljenje e sad ti kako hoces.
Sta cu pajdo,ne vidim drugog nacina,kad se nadjem u drustvu neke djevojke bukvalno zablokiram,pocinjem da mucam toliko Sam stidljiv.Mislim da bi se to promijenilo kad bih dozivio sexualno iskustvo,a ne vidim drugu opciju nego pokusati naci neku curu lakog morala.
 
Dobraaa wow, ako je ona djete haha, onda nek sam pedofil 🤣🤣🤣

Sta cu pajdo,ne vidim drugog nacina,kad se nadjem u drustvu neke djevojke bukvalno zablokiram,pocinjem da mucam toliko Sam stidljiv.Mislim da bi se to promijenilo kad bih dozivio sexualno iskustvo,a ne vidim drugu opciju nego pokusati naci neku curu lakog morala.
Druga opcija ti je da ne gledas samo kako ces nesto jebati nego jednostavno u drustvu budes opusten, normalno razgovaras s curama bez da razmisljas kako da oh odvedes u krevet. Slicno sam prozivio i tek kad sam prestao razmisljati samo o sexu sam i stupio u vezu. A cure lakog morala ostavi za vrijeme kad budes zelio probati nesto novo ili kad neke zelje ne mozes reci partneru.
 
da malo prosirimo temu: za koga glasati sad na izborima :) nek ne bude da smo zapostavili politiku :)
jer od jebanja ovdje nema ni sliva J (cast misicavim tvorovima oni su izuzeci)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh