BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

U Tuzli smo prisiljeni daj sta das.Sto napisa neko da se jebu, al sto manje da primaju.Ako ima ko za Sarajevo "normalnu " nek mi pošalje.. ako je ko zainteresovan za tz nek mi se javi.Ne mogu ih ocima vise Hahah
Ja sam danas poslovno u Holandiji,Čehinja,23 godina,studentica,ni Boginja joj nije ravna.Kosa crna oči zelene ko trava.Ribica obrijana,mirši,grudi zategnute, prirodne,nema žurbe,ništa,pošteno zaradila 50 eura.Ruku na srce,ne radi ovo često i sa svakim.Moraš na nešto ličiti 🙂 Na preporuku kolege što živi ovde,on mi je skonto. Čitam te cijene dole jbt,neki pišu da im ribica tukne,da su neobrijane...fhuujjj
 
Ja sam danas poslovno u Holandiji,Čehinja,23 godina,studentica,ni Boginja joj nije ravna.Kosa crna oči zelene ko trava.Ribica obrijana,mirši,grudi zategnute, prirodne,nema žurbe,ništa,pošteno zaradila 50 eura.Ruku na srce,ne radi ovo često i sa svakim.Moraš na nešto ličiti 🙂 Na preporuku kolege što živi ovde,on mi je skonto. Čitam te cijene dole jbt,neki pišu da im ribica tukne,da su neobrijane...fhuujjj
Sta da ti kažem..uzivaj kad imaš priliku.Ovo ovdje je sramota za ove pare sto uzimaju. I sto imaju kako treba, ne daju ljudi brojeve ko da ce ih zeniti.
 
Pozz drustvo,treba mi kontak neki provjeren za Doboj ili okolini,dajem provjeren kontakt za Sarajevo djevojka 29 godine ide preko preporuke nema je na oglasima dog preko privatnih poruka!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh