BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ovaj Admir989 što objavljuje slike svoje navodno supruge ili zaista jeftino prodaje svoju navodnu suprugu za bon od 10 km ili je obični prevarant. Nevjerovatno 😅
Ne znam čije mače je na slici, ali rezolucija me podsjeća na stare telefone...ili neki fin copy paste... u svakom slučaju vrijedi zaobići hahahahahah :D
 
Koliko nudis po slici ? Imam nekih bivsih pa da ih se rijesim. Klipovi su skuplji, logicno 😁
P.S. Ocekujem dobru ponudu 🤗

Evo i ti si objavio oglas :) i sada će ti naši forumaši zablokirati inbox pitanjima i zamolbama za slike i clipove, naravno for free :D

Ja nažalost nemam novaca da ti platim, ja sam skromna i siromašna studentica iz jednog malog sela podno Vlašića i ovdje pokušavam da užicam koji bon :)
Ali ne ide jbg, ovi naši dragi rumaši svi puno pametni i educirani pa ne mogu od nikoga da izvučem bon bonbončić :D
 
Evo i ti si objavio oglas :) i sada će ti naši forumaši zablokirati inbox pitanjima i zamolbama za slike i clipove, naravno for free :D

Ja nažalost nemam novaca da ti platim, ja sam skromna i siromašna studentica iz jednog malog sela podno Vlašića i ovdje pokušavam da užicam koji bon :)
Ali ne ide jbg, ovi naši dragi rumaši svi puno pametni i educirani pa ne mogu od nikoga da izvučem bon bonbončić :D
Jedino paypal ako pomaze 😂
 
Pozdrav ekipa,

Može li u pp par kontakata. Već sam se par puta opekao sa ponudom pa ne želim.da srljam više. Mladje, bez previše silikona prirodna varijanta me zanima.

Hvala unaprijed :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh