BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

I mene zanimaju informacije vezane za nju jer planiram sa drugom da idem kod nje al neće ništa da kaže preko telefona kaže sve kad se nadjemo. Zanima me kakvog je izgleda i jel njen smijestaj i jel dobra u sex.
Cijena je 150 km bila
Bez kondoma moze
Pusenje,lizanje,anal trudi se
Ali je na telefonu odvratna
Boji se da je neko nece zeznuti za pare
Inace svaki puta moras cekati vjerovatno muza da posalje negdje dok je ducaš
 
Ekipa,

Zna li neko povjerenu djevojku/zenu iz Zenice?

Gledao sam smokv-u, klub za odrasle, Superoglasi, i razne stranice za eskort.

Međutim, zanima me da li neko ima preporuku za neku djevojku/ženu iz Zenice koja je povjerena?

Hvala unaprijed :)
 
Ćao raja,zna li netko na području Prijedora ili Banjaluke,da je lijepo i diskretno a i sigurno naravno? Sam sam do ponedjeljka,imal kakav broj neke zgodne mladice?🖐🏼 Unapred hvala!
 
E drug i ja evo hahahah,ako nadjes javi a i ja nadjem li sta,pisem.Mda mora biti neka ali pola ih ovdje krije zenke ko zmija noge🤣
Ma nesto se pricalo da ima neka kod Kineskog zida, ali niko da kaze ime ovo ono. Sve sam prekopao nikako doci do kontakta. A tamo onaj lokal 35 ono je rupcaga pa i da hoces kelnericu da dobijes jebada je zbog svih "sirovina" koji se narokaju pa ga jebaji odmah klaonica.
Zato ono fuck my life, ono 2 god sam pokusao nesto naci tu, pitao okolo, nudio i pare ali niko ni da zakaci. Zato bih bio zahvalan ako bi neko ucinio dobro djelo 😂😁
 
Ma nesto se pricalo da ima neka kod Kineskog zida, ali niko da kaze ime ovo ono. Sve sam prekopao nikako doci do kontakta. A tamo onaj lokal 35 ono je rupcaga pa i da hoces kelnericu da dobijes jebada je zbog svih "sirovina" koji se narokaju pa ga jebaji odmah klaonica.
Zato ono fuck my life, ono 2 god sam pokusao nesto naci tu, pitao okolo, nudio i pare ali niko ni da zakaci. Zato bih bio zahvalan ako bi neko ucinio dobro djelo 😂😁
Dajte ljudi pomozite nama dvojci ahahahha,nemojte dopustiti da ga bacamo na suho,nije moguce da niko ne zna nikog u unsko sanskom kantonu,meni ko kaze sta dobija dopunu od cenera.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh