BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jel bio ko od vas kod one sa super oglasa sto je iz Tesnja, ako jest neko jel moze vise informacija u pp da posalje kakva je sta sve nudi i koja joj je cjena? Jer nije bas nesto ljubazna preko mobitela kad se zove
 
Bio kod ove nije losa
Jedina mana sto pozuruje al dog je ispostovala
 
Ljudi bio sam kod ove male Ruskinje neko je pitao ranije.

Moj najveci problem je sto se utripujem da sam pokupio nesto, i ako je odnos sa kondomom.

Evo već par dana citam bolesti i osjetim peckanje i uvjek se pokajem kad odem tako negdje
 
Ljudi bio sam kod ove male Ruskinje neko je pitao ranije.

Moj najveci problem je sto se utripujem da sam pokupio nesto, i ako je odnos sa kondomom.

Evo već par dana citam bolesti i osjetim peckanje i uvjek se pokajem kad odem tako negdje
Tako je meni bilo jednom, kontam klamidija, testiram se sve ok, izgleda bilo od gela za tusiranje, gel sa parfemom, uslo u urinarni trakt
 
Ima li netko pravi broj od Alme Negre? Na ovaj sa Afrodita oglasa se ne javlja nikako. Tko ima da posalje u pp zamolio bih.
 
Aha ,a što se tiče bolesti mogućnost zaraze ako koristiš kondom su minimalne,čak i ako je pušila bez kondoma šanse su onako..nadam se samo da nisi lizao kurvu :D
 
Nemojte se uvrijediti, govorim o sebi najvise.

Aktivan sam, imam sta dzabe guziti, ali pozelim malo sa strane da "omastim brke", nadjem, obicno kad odem trazim Oral samo i to je to.
Dva puta sam ulazio u nesto vise i uvjek se posle toga osećam jadno.

Najbolje mi je bilo kod jedne male Nine u istočnom Sarajevu, imala je HR broj koji je posle bio nedostupan. Rekla je da je iz Srbije rodom.
 
Takodjer kod zenske na stupu sam dosta puta bio. Vrh je riba, ali imam osjećaj da je neko u dnevnom boravku, vjerovatno neki zagondzija i nije mi ugodno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh