BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ala brate pet poruka zaredom si napisao o jednoj curi i onda si jos otvorio posebnu temu samo za nju u kojoj je hvalis.
Dzaba kad joj je sat vremena 300 eura. Vecina ovde nema te pare. Za te pare mogu otici 4-5 puta kod neke druge.
Kažem samo, ko želi kvalitet, nek nju zove ja nmg ove bojlere I fejkerke više iskreno, još na sat gledaj ajde bre.. hoću da se opustim
 
Pozdrav svima ako neko zeli broj telefona od jedne djevojke iz BL i jedne iz okoline Doboja (nisu sa oglasa) neka se javi u pp! Pozdrav


Poznajem ja djevojku iz B.L, top fizicki izgleda, guza predobra, grudi slabe-male, lijepo stvarno izgleda. Sto se tice seksa voli sve i svasta samo mora i partner biti sredina, ne bi pristala sa nekim koji bas lose izgleda. Znaci moze duboko grlo, svrsavanje u usta, anal, ma sve..
Nije od tog posla da se bavi sa tim ali mislim da bi se oprobala u tome uz lijepu nadoknadu :)
Pozdrav, moze li kontakt
 
Brate jasta vec skupo al ono uvjek ima musterija. Al ono za dobru djevojku kod koje je sat sat i koja odradi posao fantazija nije ni skupo kad skontas realno koliko smo vecina od nas puta dali novac po 200KM i kasnije se kajali. Ali realno za te pare 300€ mozes tri studentice jebat a vjeruj da ih ima ali ne ofiraju se po oglasima sve se radi kroz preporuke i kontakte. Ja sam ovde u sa jebo onu vlatku krece se dole po mostaru ili citluk brate ona mi je davala brojeva da biras djevojke samo proberi. Cak je vodila kolegu mi da jebe neku milfaru dole na more i prisustvu muza neki par iz hr. Dobra milfara zeljna kite a ovaj kolega glavat pravi glavas kurcoglu. Ima picke al samo biti uporan i traziti kojoj got ponudis novac za diskretno razmislice ne mora biti prostitutka cinjenica je da i one vole kitu jos kad ponudis novac. Znamo svi onu kad te uho zasvrbi pa poceses kome je ljepse prstu ili...
Pozdrav. Moze li broj u pp,ako imas neku iz Mostara i okoline? Hvala
 
Meni je cura pričali da joj mnogo smeštaju, što makroi da radi za njih što ova "konkurencija" radi sama za sebe ona.. devojka je ultra.. koliko se sećam da se sve to sredila sad je ne diraju, lepo radi svoj posao, valjda shvatila ko je.. svakako da ne bude da je hvalim, svako neka se uveri.. meni ona nema zamenu. Mada ide za BG koliko već sutra mislim.. bila je malo duže sad
Jarane, da joj je zlatna 300 eura je 300 eura, ima toliko lijepih i extra djevojaka za puno manje.
To je preseravanje ali svako svoje zna...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh