BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Žena je možda i najpametnija, jer stvarno ne ''dere'' iznosima, a i nije neuka u vještinama erotskog draža... Premda neki zlobnici kažu da zapravo ima 54gd, ali koliko se sjećam tvrdi da ima valjda 42gd... Mislim da i dalje koristi dva broja za kontakte... 062-276-*** / i 061-719-*** /
100 % . Al jbg ne možeš jebačima ugoditi. Oni bi Avu Adams za 100 maraka. Jos da joj svrse u usta. Slazem se da je puno 150-200 eura, ali to zaobiđes i ne kukas puno na izgled ovih od 100 KM. Na kraju krajeva ako si mangup, odes i zbaris nesto u gradu za dž ...
 

Ova je rekorderka sa cijenom, 300 eura sat vremena. Alal vera.
Mallory vredi, ja sam je I častio, bio sa njom par puta I juče, devojka je sve bolja I bolja, trudi se, čista zdravo, znači ko traži kvalitet I top vreme.. od Mallory se pojavila bolja nije.. sumnjam I da hoće. Sve pohvale I preporuke
 
Sta si ti??
Mozda njen makro....
Meni je cura pričali da joj mnogo smeštaju, što makroi da radi za njih što ova "konkurencija" radi sama za sebe ona.. devojka je ultra.. koliko se sećam da se sve to sredila sad je ne diraju, lepo radi svoj posao, valjda shvatila ko je.. svakako da ne bude da je hvalim, svako neka se uveri.. meni ona nema zamenu. Mada ide za BG koliko već sutra mislim.. bila je malo duže sad
 
Ala brate pet poruka zaredom si napisao o jednoj curi i onda si jos otvorio posebnu temu samo za nju u kojoj je hvalis.
Dzaba kad joj je sat vremena 300 eura. Vecina ovde nema te pare. Za te pare mogu otici 4-5 puta kod neke druge.
 
Ala brate pet poruka zaredom si napisao o jednoj curi i onda si jos otvorio posebnu temu samo za nju u kojoj je hvalis.
Dzaba kad joj je sat vremena 300 eura. Vecina ovde nema te pare. Za te pare mogu otici 4-5 puta kod neke druge.
Brate jasta vec skupo al ono uvjek ima musterija. Al ono za dobru djevojku kod koje je sat sat i koja odradi posao fantazija nije ni skupo kad skontas realno koliko smo vecina od nas puta dali novac po 200KM i kasnije se kajali. Ali realno za te pare 300€ mozes tri studentice jebat a vjeruj da ih ima ali ne ofiraju se po oglasima sve se radi kroz preporuke i kontakte. Ja sam ovde u sa jebo onu vlatku krece se dole po mostaru ili citluk brate ona mi je davala brojeva da biras djevojke samo proberi. Cak je vodila kolegu mi da jebe neku milfaru dole na more i prisustvu muza neki par iz hr. Dobra milfara zeljna kite a ovaj kolega glavat pravi glavas kurcoglu. Ima picke al samo biti uporan i traziti kojoj got ponudis novac za diskretno razmislice ne mora biti prostitutka cinjenica je da i one vole kitu jos kad ponudis novac. Znamo svi onu kad te uho zasvrbi pa poceses kome je ljepse prstu ili...
 
Brate jasta vec skupo al ono uvjek ima musterija. Al ono za dobru djevojku kod koje je sat sat i koja odradi posao fantazija nije ni skupo kad skontas realno koliko smo vecina od nas puta dali novac po 200KM i kasnije se kajali. Ali realno za te pare 300€ mozes tri studentice jebat a vjeruj da ih ima ali ne ofiraju se po oglasima sve se radi kroz preporuke i kontakte. Ja sam ovde u sa jebo onu vlatku krece se dole po mostaru ili citluk brate ona mi je davala brojeva da biras djevojke samo proberi. Cak je vodila kolegu mi da jebe neku milfaru dole na more i prisustvu muza neki par iz hr. Dobra milfara zeljna kite a ovaj kolega glavat pravi glavas kurcoglu. Ima picke al samo biti uporan i traziti kojoj got ponudis novac za diskretno razmislice ne mora biti prostitutka cinjenica je da i one vole kitu jos kad ponudis novac. Znamo svi onu kad te uho zasvrbi pa poceses kome je ljepse prstu ili...
imas li neke kontakte kako do tih studentica
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh