BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

koga boli kurac šta fura, sise ogromne, u sexu sve radi šta hoćeš, čuj ''maslinasti vojni kič'' bog te jebo


ponovo je stavila oglas, provjereno isprobano, bio sam više put sa njom kome treba za Sa a da nije bio
kažem da je nikakva, da nema stila! ako je kič, onda je takav i sex! šta tebe boli k... jel mi se to mora još i svidjati?! pola tih cura radi za dilere, možda si joj baš ti diler pa nam sada prodaješ komentar?!
 
jbga nisam vidio nove cijene, sad sve dižu na 250 jer ima likova koji plate, ne znam, ima budimpešta austrija po 50eur 100eur prepičke, ne znam kojem se lokalnom isplati davat po 250eur za sat, ide i ljetna sezona dolaze stranci arapi, oni možda keširaju ovolike pare
nema tih likova koji plate 500 KM. to je moguća preporučena cijena za strance, za strano tržište, šta je i logika, kad je to ipak malo više novaca u dzepu. na našem je kako se dogovori, najbolje idu cure koje daju za 60 KM, do 120 KM satnica. ali to se ne objavi kao cijena, nego se mora dogovarati.
 
kažem da je nikakva, da nema stila! ako je kič, onda je takav i sex! šta tebe boli k... jel mi se to mora još i svidjati?! pola tih cura radi za dilere, možda si joj baš ti diler pa nam sada prodaješ komentar?!
A da joj ti nisi konkurencija? O ukusima se ne raspravlja. Pazi šta pišeš. Mislite ako pišete iza lažnih profila da možete iznositi laži? Hoćete da vas neko tuži za klevetu? Svoje mišljenje zadržite za sebe. Pustite cure na miru…ako vam se neka ne sviđa ili vam je skupa produžite dalje. Hoćete li ući u Ferrari salon i razbijati auta samo zato što nemate para da ih kupite?
 
A da joj ti nisi konkurencija? O ukusima se ne raspravlja. Pazi šta pišeš. Mislite ako pišete iza lažnih profila da možete iznositi laži? Hoćete da vas neko tuži za klevetu? Svoje mišljenje zadržite za sebe. Pustite cure na miru…ako vam se neka ne sviđa ili vam je skupa produžite dalje. Hoćete li ući u Ferrari salon i razbijati auta samo zato što nemate para da ih kupite?
Cuj "svoje misljenje zadrzite za sebe"?
Pa valjda ovaj forum i sluzi da se iznese svoje misljenje i iskustvo sa curama koje se oglasavaju.
Ne vidim da ju je uvrijedio, uznemiravao, ili ne daj boze iznosio kakve licne podatke.
Njemu se ne svidja, tebi se svidja, i to je to.
 
Cuj "svoje misljenje zadrzite za sebe"?
Pa valjda ovaj forum i sluzi da se iznese svoje misljenje i iskustvo sa curama koje se oglasavaju.
Ne vidim da ju je uvrijedio, uznemiravao, ili ne daj boze iznosio kakve licne podatke.
Njemu se ne svidja, tebi se svidja, i to je to.
Ovaj forum služi za iznošenje iskustava i preporuka. A ne za mišljenje ko za koga radi, ko je kome diler, ko je na žutom, kako se neko oblači, je li Nikolini umro muž… po svemu sudeći, nemate iskustva ni u čemu.
 
Ako neko zna dobru i pouzdanu djevojku iz BL ili okolinih gradova, neka pusti poruku da razmjenimo brojeve.
Samo da nije sa oglasa, to sam vec sve vidio, većinu i probao.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh