BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ide priča dalje.Razmjenimo mi jedno jebenih 30 poruka na mailu.Hoće ona/ on ili šta je već video da šaljem.Reko uslikaj na papiru napisanu poruku za mene i da vidim prste jel jasno.I tu poče preseravanje:AA ti sumnjaš ,n e treba mi kontakt ako sumnjaš.bla bla...Marš reko u pm pederčino podla.Ljudi nemam ništa protiv tih homo i toga, al jebemu majku kad si peder i predstavljaš se kao žena ili par da bi dobio sliku kurčine.Pa treba te baciti krokodilima.Ne mogu podvala znači nikako.
 
Bog te jebo više kad moram ovako početi prvi post ovdje.Okačim ja prije par dana oglas:muškarac traži žene i parove.I dolazi meni jedno 7-8 mailova.Sve likovi hoće da im jebem žene.Neki trojka, a neki bi kao gledali.Haj dobro kontam treba probati, kad ću ako ne sad.I jutros mi mail stiže kao bračni par oni bi trojku navodno, ali sad navodno žena piše sa mnom na mail.Daj telefon reko pa se javi na viber.Piše da nije malo prerano.Haj dobro.I poslije par poruka uslikam ja "njoj" ku*ac, a dobijam sliku njene pozadine.
Ide priča dalje.Razmjenimo mi jedno jebenih 30 poruka na mailu.Hoće ona/ on ili šta je već video da šaljem.Reko uslikaj na papiru napisanu poruku za mene i da vidim prste jel jasno.I tu poče preseravanje:AA ti sumnjaš ,n e treba mi kontakt ako sumnjaš.bla bla...Marš reko u pm pederčino podla.Ljudi nemam ništa protiv tih homo i toga, al jebemu majku kad si peder i predstavljaš se kao žena ili par da bi dobio sliku kurčine.Pa treba te baciti krokodilima.Ne mogu podvala znači nikako.
Pouka priče:budi brate pederčina koliko hoćeš, sve ok.Ne interesuje me.Al nemoj da ja svoje dragocjeno vrijeme trošim jer neću te jebati i nećeš me jebati na kvarno kako ti nije jasno.Et toliko sam imao za sad.
 
Ipak je to korektno da se jave njoj pa šta dogovore sa njom . Tako je mnogo bolje i za nju da je javno ne blamiraju a i za nas da nas ne smaraju kojekakvim komentarima .
 
Jel neko bio sa Emmom sa EGE u BL? Jedina aktivna od strankinja, Miana i Veta otišle?
Incall 1h-180€, 30 min-120€, 20 min 100€
Outcall 1h-220€ + taxi
French kiss, sex in different positions, blowjob without condom ,massage
Extra
Cum on face-30€
Cum in mouth-30€
Swallow-40€


cini se ok poslala i neka dva snimka.. definitivno starija nego sto Pise al cini se dobra....ljubazna je na poruke...sutra bi trebao da odem...pa cemo vidjeti...navodno do subote tu.
 
Incall 1h-180€, 30 min-120€, 20 min 100€
Outcall 1h-220€ + taxi
French kiss, sex in different positions, blowjob without condom ,massage
Extra
Cum on face-30€
Cum in mouth-30€
Swallow-40€


cini se ok poslala i neka dva snimka.. definitivno starija nego sto Pise al cini se dobra....ljubazna je na poruke...sutra bi trebao da odem...pa cemo vidjeti...navodno do subote tu.
Da, isto dobio, dogovorio termin za petak, nije mi slala snimke, čisto me zanima vrijedi li otići ako je neko već bio.
 
Realno je i to da su nerealne ove cijene za eskort u Bih, pa ulje i seks kod nas skuplji nego u yeßenoj Njemackoj gdje je prosjecna plata 5 i vise puta veca. Jos u Njemackoj imas i bordele gdje dolaze kvalitetne Rumunke, Bugarke, Madjarice itd. prije je bilo 50 eurona, ne znam jesu li sad skuplji ti pufovi tamo. Sad svakako kad je pola Bosne u Njemackoj svako ima rodbinu i moze otici u "provod" kad hoce.
 
Pozdrav ekipi.
Ako neko ima neki prijedlog za Mostar za neku stariju/zreliju damu ne bitno jel u pitanju za novac ili da se moze dogovoriti i bez toga da, voli mladje neka se javi u inbox pa pokusam i ja uzvratiti nekim prijedlogom.

Hvala.
 
Realno je i to da su nerealne ove cijene za eskort u Bih, pa ulje i seks kod nas skuplji nego u yeßenoj Njemackoj gdje je prosjecna plata 5 i vise puta veca. Jos u Njemackoj imas i bordele gdje dolaze kvalitetne Rumunke, Bugarke, Madjarice itd. prije je bilo 50 eurona, ne znam jesu li sad skuplji ti pufovi tamo. Sad svakako kad je pola Bosne u Njemackoj svako ima rodbinu i moze otici u "provod" kad hoce.
Nije stvar ni cijene kad je ok, nego sto su smrduse...dodjes u svinjac neki od stana, smrdi, arogantna i hoce 100e
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh