BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav
Evo da i ja podjelim moje iskustvo
Bio sam u Bl sa Natasom
evo br :+38765373246
moja preporuka,jest malo punija al ima dobru sisu,i pusi bez kondoma
Alo' raja! Prije mjesec dana ste baš na ovon forumu curi pakao od života napravili. Par dana nije imala mira od klinaca, blokirala je i Instagram zbog vas. Nemožete tako javno davati brojeve!
 
Alo' raja! Prije mjesec dana ste baš na ovon forumu curi pakao od života napravili. Par dana nije imala mira od klinaca, blokirala je i Instagram zbog vas. Nemožete tako javno davati brojeve!
Moj ti je savjet da napustis ovaj forum
Nez u cemu je problem
Nisam za djevojku nista lose reko, ovaj forum i jeste za to da se dijele brojevi i iskustva
Koliko djevojki javno postave svoj oglas negdje na nekoj stranici i nisam ja kriv sto je djeca spopadaju.
 
Moj ti je savjet da napustis ovaj forum
Nez u cemu je problem
Nisam za djevojku nista lose reko, ovaj forum i jeste za to da se dijele brojevi i iskustva
Koliko djevojki javno postave svoj oglas negdje na nekoj stranici i nisam ja kriv sto je djeca spopadaju.
Problem je u tome što si objavio lični podatak a ne link gdje se oglas te neke dame može pročitati!
 
Nisam mislio na nju konkretno
Djevojke djele kontakte po stranicama da ih se nadje i ja sam njen broj naso na forumu
A tebi ako se to ne svidja napusti ovaj forum
Pa baš zato što si našao na forumu nemoj ga dalje prosljeđivati. Nisam oduševljen postupkom pojedinaca i naravno da neću napustiti forum. Tražimo pravdu za Gordanu ⚖ kao i za svaku drugu damu kojoj se ovo dešava...
 
Kao što je bilo više puta brisanje strana foruma, nije bez razloga, razmislite malo.
Nemate ništa od toga da napišete pravo ime, ima li djecu ili ne, kao ni bilo šta iz privatnog života, samo možete izvuci deblji kraj.

Pišemo o oglasima, sexsy, ostalog se manite.
 
  • Like
reagiranja: BLX
Momci budite diskretni i kulturni prema curama i zenama koje se bave ovakvim stvarima. Upravo iz razloga kao sto je covjek napisao, ne znate kome mozete nastetiti a mozemo svi biti u istim go****a. Proslijedite broj ali ne toliko javno. Budite ljudi bez obzira na sve.
 
za koliko se ona Bozana Vujinovic jebavala? treba dici kredit da bi je covijek oprco hah
sta mislite za ovu malu, ima neki onlyfans, ali jel dostupna za obicne smrtnike to je vec sada mala vjerovatnoca, ako uopste nudi neke usluge.
 
Bog te jebo više kad moram ovako početi prvi post ovdje.Okačim ja prije par dana oglas:muškarac traži žene i parove.I dolazi meni jedno 7-8 mailova.Sve likovi hoće da im jebem žene.Neki trojka, a neki bi kao gledali.Haj dobro kontam treba probati, kad ću ako ne sad.I jutros mi mail stiže kao bračni par oni bi trojku navodno, ali sad navodno žena piše sa mnom na mail.Daj telefon reko pa se javi na viber.Piše da nije malo prerano.Haj dobro.I poslije par poruka uslikam ja "njoj" ku*ac, a dobijam sliku njene pozadine.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh